Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування вугрової хвороби в Мелітополі

Вульгарні вугри (акне) - це хронічне запальне захворювання сально-волосяного фолікулу, що характеризується себореєю, формуванням комедонів і запальниць, запальниць, запальниць, запальниць, запальниць. Захворювання зустрічається дуже часто, але до лікара звертається тільки 20% пацієнтів. Пік захворювання доводиться на період полового дозрівання і висипання продовжуються, як правило, до 20-25 років.

Вульгарні вугри є раннім симптомом періоду підлогового співання, в особливості, коли запальні вгри з'являються у середній частині особи; у дуже молодих підлітків найчастіший прояв хвороби є комедони, а запальні вгри зустрічуються рідко. У дівчаток поява акне передшує початку менструального періоду більш ніж за рік. В то же время увеличилось количество пациентов, у которых угри впервые появляются в более позднем возрасте (старше 25 лет, а у некоторых пациентов существуют до 30-40 лет) в некоторых случаях угри бывают семейным заболеванием.

Часто в сироватці крові людей, які страждають на вульгарні вугри, відзначаються ті чи інші ендокринні відхилення, що роблять вільний тестостерон (СТ) більш доступним для чутливих до нього тканин. Саме цим можна пояснити той добре відомий факт, що переважна більшість випадків вугрової висипки припадає на юнацький вік. Це виявляється у регулярному викиді в кров надлишків СТ та відповідними поведінковими відхиленнями. Ті ж, у кого вугровий висип зберігається і в зрілому віці, значно частіше за інших мають стійкі ендокринні аномалії.

Однак, у багатьох людей це захворювання може спостерігатися і на тлі нормальних показників, а є й такі, хто, маючи виражені ендокринні відхилення, не страждає і ніколи не страждав на нічим подібним. Є більш менш виражені кореляції між тяжкістю вугрової хвороби і такими показниками як рівень глюкози в периферичній крові (який підвищений) і цинку в сальних залозах (який знижений). Причому, концентрація цинку в сально-залізистому апараті волосяного фолікула може виявитися ключовим чинником патогенезу, т.к. відомо, що активність 5АР полягає від неї у зворотній залежності.

Але і це спостереження не дає остаточної відповіді на питання про етіологію вугрової хвороби. Нерідко вугровий висип поєднується із захворюваннями репродуктивних органів, печінки, кишечника та ендокринної системи, що цілком можна було б пояснити тісним зв'язком всього перерахованого з обміном стероїдів. Однак можливість цілком незалежного існування цих патологій не дає підстав вбачати між ними прямих причинно-наслідкових відносин.

Таким чином, жодне зі згаданих патологічних відхилень не може претендувати на роль причини захворювання і має розглядатися або як проміжне слідство в патогенезі, або як фактор ризику, або як фактор, що посилює хворобу. Логічно припустити, що все (або майже все) перераховане - лише приватні наслідки якоїсь глобальної патології. Запам'ятаймо цю цінну думку і перейдемо до обговорення того, що пропонує нам медицина (конвенційна і не дуже) як засоби боротьби з цією вселенською напастю.

Особа є найчастішим місцем розвитку вульгарних вугрів (99% пацієнтів), рідше вони спостерігаються на спині (60%), грудях (15%) та плечах. У молодих людей найчастіше уражається обличчя; у людей старшого віку – спина. Захворювання характеризується поліморфним висипом, елементи якого можуть бути запальними та незапальними.

Стреси можуть посилювати тяжкість перебігу захворювання та призводити до виникнення нових вугрів. У свою чергу вугри самі по собі викликають стрес, і їхнє видавлювання погіршує зовнішній вигляд людини. Це особливо виразно проявляється у молодих жінок, які страждають на екскорійовані вугри (acne excoree). Опитування великої кількості пацієнтів, які страждають на акне, показали, що багато з них відчувають сорому (70%); збентеження та занепокоєння (63%); невпевненості (67%); погіршення соціальних контактів (57%) та мають значні проблеми з пристроєм на роботу. Важкі вугри можуть бути причиною гніву та занепокоєння.

Не відкладайте візит до дерматолога, якщо вас спіткала ця неприємна хвороба. Досвідчений дерматолог зможе звести до мінімуму всі наслідки перебігу вугрової хвороби та значно покращити стан шкіри та самопочуття пацієнта.

У нашій клініці пропонуються найпрогресивніші методи лікування та досвід кращих фахівців у галузі дерматовенерології. Ми працюємо, щоб ви були здорові.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина Василівна Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії
Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина ВасилівнаДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

1987-1993 р.-Ташкентський медичний інститут.

1993-1996 р.- Запорізька медична академія, спеціальність: лікувальна справа.

1996-1997 р.-інтернатура по дерматовенерології на базі Запорізького ОКВД, присвоєно кваліфікацію лікаря-дерматолога.

1997 р.- курси по косметології на базі Київської міської косметологічної лікарні.

1997-2002 р.- лікар дерматовенеролог загального прийому (шкірні венеричні захворювання, мікози) в Бердянському міжрайонному КВ диспансері.

2003-2015 р.- лікар-дерматолог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця ».

2004 р.- курси підвищення кваліфікації на базі Донецького ДМУ.

2009 р. курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології на базі ЗМАПО.

2012 р.-спеціалізація на базі ЗМАПО за фахом «Ультразвукова діагностика».

2013 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО.

2014 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ЗМАПО.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом