Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування дерматитів

Алергічний дерматит – це запалення шкіри в результаті впливу певного алергену. Діагностувати алергічний контактний дерматит можна за допомогою алергопроб. Тому це захворювання вважається дуже підступним і часто виявляється вже в стадії активного прогресування.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ДЕРМАТИТІВ

Хворіти цією хворобою схильні люди будь-якого віку. Часто алергічні дерматити «прив'язані» до місця роботи або проживання. Наприклад, алергія на латекс - у медпрацівників, алергія на шерсть або хімічні реактиви і тому подібні приклади.

Дуже часто причину алергічних дерматитів варто шукати дому – побутова хімія, одяг, косметика, прикраси і навіть дитячі іграшки.

Захворювання поширюється при безпосередньому контакті алергену з шкірою людини, а також при його проникненні у внутрішні органи, передусім - за допомогою повітряно-крапельної передачі через респіраторну систему.

Ця причина виникнення алергічних дерматитів часто поширена у весняно-літній період, коли причиною патології можуть стати квітучі рослини. Також алергічні дерматити виникають після укусів комах, які також активні під час теплого періоду року.

Ще одним провокуючим фактором може стати сонячне ультрафіолетове випромінювання, надлишок якого негативно впливає на структуру шкірного покриву, тим самим викликаючи локальні ураження верхнього шару дерми і підшкірної тканини.

СИМПТОМИ ТА ДІАГНОСТИКА АЛЕРГІЧНИХ ДЕРМАТИТІВ

Проявляються алергічні дерматити на місці контакту з алергеном – розвивається почервоніння, набряклість, папули та везикули. Деякі з них, лопаючись, утворюють мокнучі ділянки. Якщо вчасно не запобігти контакту з алергеном, то алергічний дерматит може прогресувати і трансформуватися в екзему, що є вже більш важким у лікуванні захворювання.

Серед різновидів алергічних дерматитів, можна виділити фотодерматит – алергічна реакція шкіри на сонячні промені, зокрема на ультрафіолет. Пацієнту, який страждає цим захворюванням, протипоказано бути на відкритому сонці, засмагати в солярії і уникати будь-якого контакту з ультрафіолетовими променями.

Також поширені фітодерматити, – реакція на лікарські препарати, що містять отруйну пилок рослин, сік стебел або листків і т. п. Ураження шкіри виникають, як правило, на відкритих ділянках шкіри і представлені стійким почервонінням, пухирями або висипом.

У переважній більшості випадків висипання на шкірі супроводжуються скаргами хворого на постійний інтенсивний свербіж, який порушує повсякденне життя, нічний сон, завдаючи хворому дуже сильні муки. У таких випадках рекомендовано звернення до дерматолога, який повинен визначити алерген, що викликає той чи інший вид запалення шкіри і провести симптоматичне лікування.

ЛІКУВАННЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

У нашій клініці ми запропонуємо прогресивні методи й досвід кращих фахівців в галузі дерматовенерології.

Для позбавлення від алергічного дерматиту спочатку необхідно усунути джерело алергену. Часто для цього необхідна медикаментозна терапія або фізіотерапевтичні процедури.

Висококваліфіковані лікарі відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» при першому ж огляді встановлять справжню причину, поставлять правильний діагноз. І, виходячи з нього, - призначать результативний курс лікування.

У їх розпорядженні - найсучасніше діагностичне обладнання, власна лабораторія медичного центру. А для пацієнтів тут створені комфортні умови. Проявляється увагу персоналу і підбирається індивідуальний цикл оглядів і процедур.

Щоб пройти лікування від алергічного дерматиту у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь», необхідно записатися на прийом до адміністратора за телефоном у Мелітополі (0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 21 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина Василівна Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії
Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина ВасилівнаДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

1987-1993 р.-Ташкентський медичний інститут.

1993-1996 р.- Запорізька медична академія, спеціальність: лікувальна справа.

1996-1997 р.-інтернатура по дерматовенерології на базі Запорізького ОКВД, присвоєно кваліфікацію лікаря-дерматолога.

1997 р.- курси по косметології на базі Київської міської косметологічної лікарні.

1997-2002 р.- лікар дерматовенеролог загального прийому (шкірні венеричні захворювання, мікози) в Бердянському міжрайонному КВ диспансері.

2003-2015 р.- лікар-дерматолог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця ».

2004 р.- курси підвищення кваліфікації на базі Донецького ДМУ.

2009 р. курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології на базі ЗМАПО.

2012 р.-спеціалізація на базі ЗМАПО за фахом «Ультразвукова діагностика».

2013 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО.

2014 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ЗМАПО.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом