Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування екзем

Екзема — це гостре або хронічне запалення шкіри, що має алергічну природу, що характеризується різноманітною висипом, почуттям печіння, свербінням, і схильністю до рецидивів.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЕКЗЕМИ

Виникнення екземи провокують зовнішні (хімічні, термічні або механічні) або внутрішні (захворювання внутрішніх органів і систем) фактори. Залежно від причини, локалізації і характеру шкірних проявів, розрізняють кілька форм екземи – справжню, мікробну екзему, себорейну екзему, тилотичну екзему, дисгідротичну, професійну, варикозну і дитячу екземи.

Як і при ряді інших шкірних захворювань, основною причиною служить зниження імунітету людини, однак екзему все ж прийнято вважати поліетіологічним захворюванням, так як викликати її можуть як і збої нервової системи, так і проблеми шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи та інфекційно-алергічні чинники.

До того, ж нерідко буває, що провокувати виникнення екземи можуть відразу кілька чинників, що ускладнює процес лікування. Однак навіть з цією проблемою вдається справитись висококваліфікованим лікарям дерматологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь».

ХАРАКТЕРНІ СИМПТОМИ ЕКЗЕМИ

Проявляється екзема, як правило, гостро. На шкірі з'являються висипання у вигляді групи найдрібніших серопапул або бульбашок — мікровезикул, які швидко розкриваються, не встигнувши міцно оформитися.

На місці швидко розкритих серопапул і везикул оголюються точкові ерозії, так звані серозні колодязі, з глибини яких виділяється серозний ексудат, утворюючи рясно мокнучу поверхню. Поступово серозна рідина підсихає, утворюючи сірувато-жовті кірки, під якими настає епітелізація. Таким чином, в перебігу екземи чітко виступають декілька стадій — еритематозна, папуловезикульозна, мокнуча і кіркова. Внаслідок хвилеподібного розвитку процесу, всі первинні елементи — еритема, серопапули і везикули — виступають одночасно, створюючи один з найбільш характерних ознак екземи — еволюційний поліморфізм.

Саме по собі захворювання носить дуже важку форму перебігу для пацієнта. Постійний свербіж, дискомфорт і, місцями, больові відчуття не покидають людини практично протягом усього захворювання.

Дуже часто хворий починає страждати невротичними розладами, що призводить до порушення сну і навіть безсонні. Гостро розпочатий процес поступово переходить у хронічне перебігання хвороби, яке може тривати роками.

ЛІКУВАННЯ ЕКЗЕМИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

Тому важливо своєчасне звернення до спеціаліста – дерматолога, який підбере пацієнту ефективне лікування та проведе ряд лікувальних процедур для швидкого полегшення стану хворого. Саме такі висококваліфіковані та досвідчені лікарі працюють в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь».

Самолікування в даному випадку може сильно погіршити перебіг хвороби і призвести до хронічного перебігу. Страждають екземою не рекомендують носити синтетичну, фланелевою або вовняну білизну. Хворі екземою повинні перебувати на диспансерному обліку з періодичною явкою до дерматолога. Слід також враховувати, що занадто тривале застосування зовнішніх кортикостероїдних гормонів, застосовуваних для лікування екземи, може викликати серйозні побічні ефекти: атрофію шкіри, стриї, розвиток грибкових і бактеріальних інфекцій, алергії і навіть глаукому. Тому хворим на екзему потрібно регулярно відвідувати дерматолога під час лікування та не може самостійно продовжувати рекомендований курс ліків.

У нашій клініці ми запропонуємо прогресивні методи й досвід кращих фахівців в галузі дерматовенерології. Ми працюємо, щоб ви були здорові.

Щоб записатись на прийом до спеціалістів дерматологічного відділення «Оксфорд Медікал Мелітополь», потрібно звернутись до адміністратора за телефоном у Мелітополі (0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.85, голосів: 33 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина Василівна Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії
Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина ВасилівнаДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

1987-1993 р.-Ташкентський медичний інститут.

1993-1996 р.- Запорізька медична академія, спеціальність: лікувальна справа.

1996-1997 р.-інтернатура по дерматовенерології на базі Запорізького ОКВД, присвоєно кваліфікацію лікаря-дерматолога.

1997 р.- курси по косметології на базі Київської міської косметологічної лікарні.

1997-2002 р.- лікар дерматовенеролог загального прийому (шкірні венеричні захворювання, мікози) в Бердянському міжрайонному КВ диспансері.

2003-2015 р.- лікар-дерматолог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця ».

2004 р.- курси підвищення кваліфікації на базі Донецького ДМУ.

2009 р. курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології на базі ЗМАПО.

2012 р.-спеціалізація на базі ЗМАПО за фахом «Ультразвукова діагностика».

2013 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО.

2014 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ЗМАПО.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом