Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування псоріазу в Мелітополі

Згідно з медичною статистикою, приблизно кожен чотирнадцятий українець страждає на псоріаз – одне з найболючіших і погано піддаються лікуванню шкірних захворювань. Цей підступний недуг може розвиватися в будь-якому віці (хоча найчастіше у людей від 21 до 40 років). І, хоча псоріаз не заразний, він доставляє дуже багато незручностей, як фізичних, так і естетичних.

ОЗНАКИ ПСОРІАЗУ

Псоріаз – це занадто інтенсивний ріст клітин шкіри, із-за чого на ній утворюються ущільнення, вузлики, вкриті лусочками білого, червоного або сріблястого кольору. Серед інших симптомів:

  • свербіж, особливо в області волосяних покривів тіла, колінах, ліктях, великих шкірних складках;
  • гіркота у роті;
  • больові відчуття в правому боці або в області попереку.

Можуть виникати проблеми з сечовипусканням, м'язова слабкість, підвищена втомлюваність. Псоріаз буває хронічним або рецидивуючим. Зустрічаються різні форми захворювання, але найбільш часто розвивається так званий бляшковий псоріаз.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПСОРІАЗУ

Про причини цього шкірного недуги на медичних конференціях сперечаються до цих пір. Але, як правило, псоріаз буває викликаний тривалими стресами, що призводять до виснаження нервової системи, ослаблення імунітету, порушення в ендокринній системі. Також недуга може викликатись неправильним харчуванням, бактеріальними, грибковими або паразитарними ураженнями організму, інфекційними захворюваннями, передозуванням лікарських препаратів або іншими інтоксикаціями, пристрастю до тютюну або алкоголю, генетичними відхиленнями, різними травмами.

 

Найбільш поширеною і обґрунтованою теорією виникнення псоріазу вважається теорія генетичної схильності. У більшості випадків діти в тих сім'ях, де один або обоє батьків страждають цією недугою, також схильні до хвороби.

Захворювання має три стадії:

  • прогресуючу, коли папули набувають яскравий колір і набряклість, зливаються у вогнища;
  • стаціонарну, коли папули припиняють рости, бліднуть і стають чітко видними;
  • регресуючу, коли замість папульозних висипів з'являються області гіперпігментації з чіткою білою облямівкою, а ознаки захворювання поступово зникають.

При своєчасному і кваліфікованому лікуванні досягається тривала ремісія патології, яка може тривати кілька місяців або навіть кілька років. Таке результативне лікування забезпечують лікарі відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь».

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Скоріше за все Ви вже прочитали не одну статтю на цю тему, можливо, діагноз вам поставив лікар, і Ви пройшли не один курс лікування від псоріазу в шкірно-венерологічному диспансері. Незважаючи на те, що ви знайшли у собі всі ознаки псоріазу, досвідчений лікар може зняти цей діагноз і на основі ретельних клінічних аналізів знайти справжню причину хвороби в інших системах організму.

 

Щоб не заліковувати симптоми, а лікувати істинну причину захворювання варто звернутися за консультацією до лікаря-дерматолога нашої клініки. Ви зможете комплексно обстежити організм, щоб з'ясувати причину виникнення псоріазу. А після індивідуального підбору терапії усунути бактеріальну, вірусну інфекцію або паразитарне поразка, відновити структуру шкіри, очистити організм, підтримати свою імунну та нервову системи.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» створені комфортні умови для проходження огляду, отримання лікарських консультацій і лікування псоріазу. У клініці є власна лабораторія, сучасне діагностичне обладнання.

 

Для позбавлення від цього небезпечного захворювання і для отримання компетентних лікарських рекомендацій слід звертатися до висококваліфікованих лікарів відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь». Записатися до них на прийом можна у адміністратора за телефоном у Мелітополі

(0619) 466-000

( Рейтинг: 4.74, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина Василівна Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії
Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина ВасилівнаДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

1987-1993 р.-Ташкентський медичний інститут.

1993-1996 р.- Запорізька медична академія, спеціальність: лікувальна справа.

1996-1997 р.-інтернатура по дерматовенерології на базі Запорізького ОКВД, присвоєно кваліфікацію лікаря-дерматолога.

1997 р.- курси по косметології на базі Київської міської косметологічної лікарні.

1997-2002 р.- лікар дерматовенеролог загального прийому (шкірні венеричні захворювання, мікози) в Бердянському міжрайонному КВ диспансері.

2003-2015 р.- лікар-дерматолог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця ».

2004 р.- курси підвищення кваліфікації на базі Донецького ДМУ.

2009 р. курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології на базі ЗМАПО.

2012 р.-спеціалізація на базі ЗМАПО за фахом «Ультразвукова діагностика».

2013 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО.

2014 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ЗМАПО.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом