Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Біопсія шкіри в Мелітополі

Одним з ефективних і доступних методів діагностики дерматологічних захворювань є біопсія шкіри. Ця процедура являє собою лабораторної гістологічне дослідження тканини шкіри, взятої у пацієнта з ділянки тіла, де розвивається патологія.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ БІОПСІЇ ШКІРИ

Цей діагностичний метод використовується для виявлення дерматологічних захворювань, а також в цілях підтвердження первинного діагнозу на основі клінічних даних і для контролю динаміки одужання.

Показаннями для біопсії шкіри є підозри на такі патології, як:

 • онкологічні захворювання шкіри;
 • диференціальна діагностика псоріазу;
 • виявлення дерматитів;
 • виявлення грибкових і вірусних інфекцій шкіри.

Також за допомогою цієї методики вдається виявити і діагностувати алергічні явища, що мають однакові ознаки з симптомами шкірних захворювань.

Дерматолог також може направити пацієнта на біопсію шкіри з такою метою:

 • виявлення склеродермії;
 • виявлення ретикульозу і хвороби Дарині;
 • для оцінки стану дерми в області видалення новоутворень;
 • при підозрі на вовчак, шкірний туберкульоз і амілоїдоз.

Проводиться біопсія шкіри в процесі лікування глибоких мікозних поразок, для виявлення ступеня запального процесу шкіри, а також з метою визначення перебігу і фази розвитку доброякісних і злоякісних пухлин.

МЕТОДИКА БІОПСІЇ ШКІРИ

По суті, біопсія шкіри являє собою процес висічення ділянки дерми в області ураження з метою подальшого гістологічного обстеження. Вилучатись для лабораторних досліджень може здорова, так і пошкоджена шкіра.

Біопсія проводиться під місцевим наркозом хірургічним методом. У медичній практиці існує кілька видів біопсії шкіри, які класифікуються в залежності від техніки проведення операції:

 • бритвена біопсія передбачає зріз верхній затверділої частини шкіри в місці новоутворення;
 • трепанобіопсія проводиться з витягом підшкірних тканин з середини вогнища ураження, включаючи епідермальний шар і підшкірну клітковину;
 • ексцизійна біопсія проводиться видаленням всієї ураженої ділянки шкіри при невеликих новоутвореннях;
 • панч біопсія проводиться спеціальним трубчастим ножем, і матеріал для дослідження береться у вигляді стовпчика, включаючи верхній шар шкіри і її нижні шари;
 • пункційна біопсія здійснюється методом проколу ураженої ділянки шкіри з подальшим витяганням біоматеріалу з допомогою спеціального шприца з місця проколу;
 • петельна біопсія найбільш безпечна і практично безкровна, так як проводиться методом радіохвильової коагуляції або з використанням радіочастотного приладу.

Практично при всіх методах рекомендується брати зразки біоматеріалу з підшкірною жировою тканиною. Після взяття проби методом біопсії матеріал відразу ж відправляється в лабораторію для мікроскопічного дослідження.

ПЕРЕВАГИ БІОПСІЇ ШКІРИ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ

Пройти біопсію шкіри можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь», де відбором матеріалу та лабораторними дослідженнями керують досвідчені і кваліфіковані лікарі.

Для проходження цієї діагностичної процедури тут створені комфортні умови та запропоновано оптимальна вартість дослідження. Всім пацієнтам гарантовано надається індивідуальний підхід, компетентна консультація за результатами дослідження і призначається результативний курс лікування на підставі отриманих аналізів біопсії шкіри.

Пройти процедуру біопсії шкіри можна в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь», записавшись на попередній прийом до дерматовенеролога і на саму процедуру по телефону в Мелітополі:466 000

( Рейтинг: 4.82, голосів: 39 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом