Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Консультація дерматолога в Мелітополі

Захворювання шкіри, волосся, нігтів – все це позбавляє хвору людину фізичної сили та емоційної стабільності. Дерматологічні патології найбільше помітні для сторонніх очей, і це ще більше мотивує позбавлятися від них якнайшвидше.

Компетентна консультація дерматолога допомагає досягти бажаної мети. Особливо, якщо ця консультація надається кваліфікованими дерматологами, які мають практичний досвід, якими укомплектований штат медичного центру «Оксфорд Медікал».

ПОКАЗАННЯ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЕРМАТОЛОГА

Причиною візиту до відділення дерматології найчастіше є зміни шкіри – її кольору, еластичності, товщини. Перші осередки висипань також є основою проходження консультацій у досвідченого дерматолога.

Водночас така консультація буває необхідна у разі, якщо:

  • шкіра набуває ознак гіперемії;
  • при прогресуванні псоріазу;
  • при появі бородавок та інших новоутворень;
  • при довго не загоюються рубцях на шкірі;
  • при перших ознаках корости;
  • з появою лишайних симптомів;
  • якщо розвивається екзема.

Крім того, приводом для спілкування з дерматологом є порушення структурного складу нігтів, волосся, лущення шкіри, поява безлічі зморшок. Також консультація дерматолога буде корисною, якщо відчувається біль або печіння в області родимих ​​плям або доброякісних новоутворень, коли змінюється інтенсивність пігментації шкіри, і якщо травматичні ушкодження на тілі довго не гояться.

КОЛИ ПОТРІБНО ПРОХОДИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ДЕРМАТОЛОГА

За наявності описаних симптомів пацієнт здійснює вимушений візит до дерматолога для подальшого консультування. Водночас з ініціативи самого пацієнта може проводитися плановий дерматологічний огляд – його бажано здійснювати не менше двох разів протягом року.

Регулярність дерматологічних консультацій є обов'язковою:

  • для працівників виробництв із шкідливими умовами праці;
  • для співробітників підприємств, робота яких пов'язана з хімічними реагентами;
  • представникам медичних професій, працівникам стаціонарів, профілакторіїв та аптек.

Також регулярні обстеження у дерматолога та його консультації потрібні людям зі світлою шкірою та схильністю до сонячних опіків.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА В "ОКСФОРД МЕДИКАЛ - МЕЛІТОПОЛЬ"

Отримання компетентних рекомендацій дерматолога дозволяє уникнути небезпечних захворювань шкіри, у тому числі – ракових новоутворень та доброякісних пухлин.

Якщо з'явилися перші ознаки захворювання, консультація дерматолога дозволить на початковій стадії усунути вогнище патології і не допустити прогресування хвороби.

Отримати кваліфіковану допомогу дерматолога та своєчасно запобігти розвитку шкірних захворювань мешканці Мелітополя можуть у медичному центрі «Оксфорд Медікал». Під наглядом практикуючих лікарів цього медичного центру всі пацієнти мають надію на одужання від шкірних патологій.

Водночас одужанню сприяє наявність у МЦ «Оксфорд Медікал» сучасного діагностичного обладнання, медичного лікувального обладнання та комфортних умов лікування. Тут пропонується індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а консультації дерматолога призначаються за зручним для пацієнта графіком, без черг та з гарантією конфіденційності.

Записатися на прийом до дерматолога для отримання консультацій у медичному центрі «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Мелітополі: (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом