Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Видалення папілом за допомогою радіохвильового апарату «Сургитрон»

Всім хочеться бути власником ідеальної шкіри без найменших недоліків, тому багатьох бентежить наявність таких невеликих дефектів на шкірі, як папіломи, родимки або бородавки. Тепер позбутися від них можна швидко і просто - за допомогою радіохвильового апарату «Сургитрон»!

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

Папіломи - це доброякісні новоутворення. При низькій інтенсивності вони не становлять особливої загрози здоров'ю, лише впливаючи на естетичність зовнішнього вигляду шкіри. Однак при більш інтенсивному ураженні та активному прогресуванні вони ризикують перетворитися в хронічну форму, що нерідко призводить до виникнення онкологічних захворювань шкірного покриву.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» за сприяння досвідчених і висококваліфікованих фахівців Ви швидко і безболісно зможете видалити:

  • папіломи;
  • невуси (родимки);
  • бородавки;
  • міліуми;
  • гемангіоми;
  • контагіозний молюск.

Встановити правильний діагноз та ідентифікувати збудника - завдання для досвідчених лікарів-дерматологів. З нею успішно справляються доктори дерматологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь», у розпорядженні яких - сучасна лабораторія, високоточне діагностичне обладнання та результативні методи лікування папіломатозу.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПАПІЛОМ

Ці патологічні прояви виникають внаслідок дії патогенного вірусу папіломи людини - ВПЧ. А сприяє проникненню інфекції в організм ослаблена імунна функціональність і зниження резистентності.

Сприяти і провокувати формування та прогресування папілом можуть такі чинники, як непомірний прийом гормональних препаратів, патології гормонального фону, надмірний вплив ультрафіолетових сонячних променів, а також надмірне вживання алкоголю, вплив на шкіру хімічних компонентів.

ДІАГНОСТИКА ПАПІЛОМ

Оскільки ця патологія може протікати в різних формах, дерматолог встановлює диференційований діагноз, враховуючи при цьому дані анамнезу та клінічні симптоми.

Для його підтвердження можуть знадобитися результати лабораторного дослідження гістологічних проб, аналіз крові, біопсія шкіри.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ АПАРАТОМ СУРГИТРОН

Процедура проста і безболісна для пацієнта, а на видалення одного шкірного новоутворення необхідно не більше 20 хвилин. При цьому пацієнту не доводиться остерігатися ймовірних небажаних наслідків для організму - сам апарат Сургитрон і прояв його функціонального впливу виключають ризик.

Процедура включає місцеву анестезію (при необхідності) і подальше видалення папіломи радіохвильовим впливом апарату «Сургитрон». Відразу після цього ви можете повертатися до повсякденних справах, тому що набряклості і болю після видалення немає, а загоєння проходить набагато швидше, ніж після хірургічного видалення.

Радіохвильове вплив знищує тільки потрібні клітини, не зачіпаючи решти шкіри, завдяки чому після процедури не залишається значних шрамів і рубців.

Ще одна важлива перевага застосування «Сургитрон» - це тривалий і стійкий ефект від операції. Після її проведення пацієнт назавжди позбавляється від папілом будь-якого типу, незалежно від стадії їх прогресування. Одночасно з тим внаслідок дії радіохвиль усувається і частина наслідків життєдіяльності вірусу папіломи людини.

Зробіть єдиний крок до гладкою, красивою і здоровою шкірі без новоутворень – запишіться на прийом до відділення дерматології МЦ «Оксфорд Медікал - Мелітополь»!

Записатися на прийом і отримати детальну інформацію ви можете за телефоном (0619) 43 43 97

( Рейтинг: 4.60, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина Василівна Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії
Дерматолог, косметолог, лікар вищої категорії: Шаповалова Марина Василівна
Шаповалова Марина ВасилівнаДерматолог, косметолог, лікар вищої категорії

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

1987-1993 р.-Ташкентський медичний інститут.

1993-1996 р.- Запорізька медична академія, спеціальність: лікувальна справа.

1996-1997 р.-інтернатура по дерматовенерології на базі Запорізького ОКВД, присвоєно кваліфікацію лікаря-дерматолога.

1997 р.- курси по косметології на базі Київської міської косметологічної лікарні.

1997-2002 р.- лікар дерматовенеролог загального прийому (шкірні венеричні захворювання, мікози) в Бердянському міжрайонному КВ диспансері.

2003-2015 р.- лікар-дерматолог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця ».

2004 р.- курси підвищення кваліфікації на базі Донецького ДМУ.

2009 р. курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології на базі ЗМАПО.

2012 р.-спеціалізація на базі ЗМАПО за фахом «Ультразвукова діагностика».

2013 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО.

2014 р.-курси підвищення кваліфікації на базі ЗМАПО.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом