Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Видалення родимок в Мелітополі

Родимки - шкірні утворення, що найчастіше зустрічаються на тілі людини. Найчастіше вони не загрожують здоров'ю за винятком тих випадків, коли етіологія родимок має інфекційну природу.

Приблизно 80% населення планети знайомі з цією особливістю на своїй шкірі. Але видаляти родимки вирішуються тільки у тих випадках, коли вони внаслідок прогресування та переродження становлять загрозу здоров'ю, або з естетичних міркувань.

КЛАСИФІКАЦІЯ РОДИМОК

Родимки бувають двох типів - вроджені та набуті. Класифікація родимок включає дві категорії за їх типом:

  • пігментні родимки;
  • судинні родимки.

Пігментні утворюються в процесі перетворення надлишкових пігментів шкіри (меланіну) на нові клітини - меланоцити. Пігментні родимки мають ідентичну зі шкірою структуру та плоску форму. До цієї категорії належать ластовиння.

Судинні родимки мають опуклу структуру, найчастіше утворену сконцентрованими у цій частині судинними закінченнями. Їм властива рельєфність і темніший колір.

На утворення родимок часто впливає підвищене радіаційне тло. Укуси деяких комах можуть викликати утворення родимок на тілі.

СИМПТОМИ І ДІАГНОСТИКА

За ознаками переродження родимки можна впевнено діагностувати ймовірність розвитку меланоми – раку шкіри. Такими ознаками є:

  • нерівномірна зміна кольору;
  • випадання (за наявності до переродження) волосків;
  • лущення та свербіж в області локалізації родимки;
  • гіперемія шкіри навколо родимки;
  • утворення вологої кірки по всій площі родимки.

Крім того, про переродження родимки в злоякісне утворення свідчать такі ознаки, як ущільнення самої родимки та шкіри навколо неї, кровоточивість, зміна її розмірів та форми.

ЛІКУВАННЯ В "ОКСФОРД МЕДІКАЛ - МЕЛІТОПОЛЬ"

Курс лікування призначається лікарем-дерматологом з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнта. За жодних обставин не слід експериментувати з самостійним видаленням родимок! Це може призвести до зараження крові і розвитком меланоми.

Крім традиційних методів з використанням медикаментозної терапії та місцевих препаратів, у сучасній практиці дерматології застосовуються такі способи видалення родимок:

  • лазерне видалення;
  • припікання рідким азотом;
  • електрокоагуляція;

У деяких випадках доцільно проводити видалення родимок методом хірургічного висічення під контролем досвідченого дерматолога.

Позбутися родимок жителі Мелітополя можуть у МЦ «Оксфорд Медікал», де ця процедура проводиться за участю висококваліфікованих дерматологів та із застосуванням сучасних методик та обладнання.

З питань проведення операції з видалення родимок можна звертатися до МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Мелітополі: (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом