Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Відеодерматоскопія в Мелітополі

Відділення дерматології медичного центру Оксфорд Медікал Мелітополь пропонує нову сучасну послугу діагностики шкірних захворювань. Ця процедура називається відеодерматоскопією.

Даний метод дозволяє зі стовідсотковою впевненістю визначати не тільки тип захворювання, а й його структуру, приховані ознаки, непомітні осередки локалізації.

ЩО ВИЗНАЧУЄ ВІДЕОДЕРМАТОСКОПІЯ

При використанні цього методу вдається розрізнити непомітні неозброєним оком дрібні новоутворення на шкірі, руйнування її структури, меланоми, бородавки, родимки, ознаки зародження онкологічних патологій шкіри, пігментації та інші патологічні симптоми.

Крім того, багаторазове збільшення дозволяє розглянути порушення структури волосся, волосистих частин тіла та голови. Видно патології та на нігтьових пластинах – збільшення товщини, мікротріщини, новоутворення, розшарування.

З метою діагностики лікаря-дерматолога досить незначних ознак, щоб вчасно встановити початкову фазу захворювання. І метод відеодерматоскопії дозволяє досягти цього, визначаючи такі патології, як:

 • регресивні структурні зміни;
 • пухлинні інвазії;
 • структурні зміни у капілярній структурі шкіри;
 • ймовірність периферичного розростання;
 • асиметрії новоутворень;
 • фактичний діаметр вогнища;
 • пігментацію ураженої ділянки.

Для проведення досліджень з високою точністю діагностики в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» використовується найсучасніше високоточне обладнання – відеодерматоскоп Derma Scope Polarizer – безінвазійний пристрій з комплектом лінз.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ DERMA SCOPE POLARIZER

Надчутливий мікроскоп Derma Scope Polarizer має 200-кратне збільшення, завдяки чому вдається діагностувати ще у фазі зародження багато шкірних захворювань. Пристрій має потужну відеокамеру з роздільною здатністю 5 мегапікселів, що забезпечує видимість структурних компонентів шкіри під шаром базальної мембрани, а також візуалізувати фізіологічний або патологічний стан капілярної сітки шкірного покриву.

Конструкція Derma Scope Polarizer оснащена інтегрованим поляризаційним фільтром, що виключає всілякі відблиски під час діагностики. Отримане при дослідженні зображення може бути зафіксовано у форматі для подальшого вивчення.

Збільшення поверхні у 200 разів дозволяє виявити вогнища та збудників інвазійних захворювань – педикульозу, корости без лабораторної діагностики з точністю 100%.

ПЕРЕВАГИ ВІДЕОДЕРМАТОСКОПІЇ

Використання цього методу дозволяє проводити високоточну діагностику малоінвазивним способом без порушення цілісності шкірної структури. Перевагою застосування відеодерматоскопа є можливість проведення обстеження у місцях тіла зі складною конфігурацією та на важкодоступних для традиційних заходів діагностики ділянках.

Перевагами відеодерматоскопії є:

 • абсолютна безболісність процедури;
 • точність встановлення діагнозу завдяки 200-кратної потужності мікроскопа;
 • нешкідливість для уражених ділянок та всього організму – прилад не продукує іонізуючих променів та не виділяє шкідливих компонентів;
 • відсутність будь-яких протипоказань;
 • можливість контролю динаміки захворювання;
 • багаторазове застосування без наслідків.

Однією з головних переваг застосування технології відеодерматоскопії вважається можливість швидкої діагностики. Усього за кілька хвилин пацієнт отримує повноцінну та достовірну інформацію про стан його шкірних покривів, волосся та нігтів. При цьому немає потреби у тривалих лабораторних дослідженнях.

Медичний центр Оксфорд Медікал запрошує всіх мешканців Мелітополя пройти діагностичне обстеження, відвідавши процедуру відеодерматоскопії. Процедура проводиться лише висококваліфікованими лікарями-дерматологами.

Для запису на процедуру відеодерматоскопії потрібно записатись у адміністратора МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Мелітополі: (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом