Мезотерапія

Людей з ідеальною шкірою немає. А з віком стан нашої шкіри не стає краще. Дуже часто турбує відчуття утягнутості і сухості шкіри, а всілякі креми і маски не приносять потрібного результату. Дає про себе знати целюлліт, з яким не справляються широко рекламовані засоби. А випадання волосся і зовсім стає бідою. У всіх цих випадках може допомогти мезотерапія – процедура, здатна подарувати вашій шкірі нове життя.

СУТЬ МЕЗОТЕРАПІЇ

Мезотерапія - це метод, що широко використовується у всьому світі, це технологія по введенню під шкіру необхідних вітамінів, мікроелементів і інших препаратів, яка дозволяє вирішити цілий ряд косметичних проблем.

Наприклад, цей метод допомагає позбавити вас від набряклості, тьмяного кольору обличчя, вугрової хвороби, а також повернути шкірі втрачену еластичність.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Навіть самі якісні косметичні засоби не завжди дають бажаний ефект, адже наносяться на поверхню шкіри, і не можуть проникнути в більш глибокі її шари. А між тим гладкість шкіри та усунення зморшок і дефектів відбуваються на різних рівнях, включаючи і морфологічні зміни нижніх шарів шкіри.

Під час процедури мезотерапії коктейль з вітамінів, мінералів і поживних речовин вводиться на глибину від 0,5 до 6 мм, у саму мезодерму. Саме тому даний метод дає можливість усунути причину хвороби, а також відновити вихідний обмін речовин в шкірі.

Мезотерапія зручна тим, що під час курсу лікування немає необхідності відвідувати клініку кожен день, так як процедура проводиться раз в 7-10 днів. Середній курс відновлення шкіри включає до 10 «ін'єкцій краси», а повторювати його слід через 6-18 місяців. Оскільки мезотерапія – щадна процедура, вона не потребує реабілітаційного періоду. Проте після її проведення рекомендується все ж не використовувати декоративну косметику протягом доби, а також виключити сауну, масаж і активні заняття спортом на 48 годин.

ПЕРЕВАГИ МЕЗОТЕРАПІЇ

Важливий плюс мезотерапії в тому, що вона не має вікових обмежень, дає тривалий ефект, і дозволяє не тільки виправити недоліки обличчя і фігури, але і стимулювати природні фізіологічні процеси в організмі.

Безсумнівним достоїнством цього методу вважається його нешкідливість при проведенні мезотерапії повністю виключається ризик ускладнень, негативних наслідків.

Ще одне очевидна перевага мезотерапії - це безболісність. Під час медичних маніпуляцій в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» використовуються засоби і інструменти, застосування яких не потребує загальної або місцевої анестезії.

При проведенні цієї косметологічної процедури виключається ймовірність інфікування. А що досягається за кілька процедур ефект зберігається довгі місяці. При цьому частота самих процедур з інтервалом у кілька днів дозволяє скласти зручний індивідуальний план омолодження.

МЕЗОТЕРАПІЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

Лікарі-косметологи нашого медичного центру абсолютно безкоштовно проконсультують вас з усіх питань мезотерапії, а також підберуть коктейль препаратів від всесвітньо відомих виробників, необхідний і ефективний конкретно у вашому випадку. Ми гарантуємо високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

У нашому медичному центрі створені комфортні умови, а кожному пацієнту гарантується увагу персоналу, уважний і компетентний огляд і кваліфіковані рекомендації з підтримання тонусу шкіри в подальшому після завершення процедур мезотерапії.

Одержати консультацію й записатися на процедуру мезотерапії можна у адміністратора медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь», зателефонувавши за телефоном (0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.75, голосів: 24 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом