Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Контурна пластика

Невдоволення обрисами особи, формою губ і вилиць притаманне багатьом. Часто проблему вдається вирішити за допомогою декоративної косметики. А якщо ні? Робити пластичну операцію страшно, але дрібні недоліки псують настрій кожен раз при погляді в дзеркало.

Вам допоможе м'яка, безболісна процедура контурної пластики на основі ін'єкцій природних речовин організму.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Процедура контурної пластики стає актуальною в тих випадках, коли потрібно кардинально змінити форму обличчя, або виправити незначні дефекти. Фахівці відділення естетичної медицини медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» справляються з обома цими завданнями, маючи для цього достатньо великий досвід та високу ступінь кваліфікації.

Елементи контурної пластики передбачають такі зміни, як підтяжка шкіри обличчя, грудей, губ, підборіддя.

Також в процедуру контурної пластики включаються видалення рубців та шрамів на обличчі, виправлення його овалу, усунення видимих природних дефектів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Під час сеансу контурної пластики пацієнту під шкіру вводиться гелеподібний препарат, який дозволяє виправити і відкоригувати контури особи. Ця процедура допоможе також поліпшити форму носа, щік і розгладити зморшки.

Послідовність процедури:

  • безкоштовна консультація у лікаря-косметолога, який виключить можливі протипоказання і розрахує необхідну кількість препарату;
  • очищення вашої шкіри і підготовка до самої процедури;
  • визначення на шкірі точок, куди вводитиметься препарат;
  • безпосередньо сама процедура контурної пластики;
  • надання доктором подальших рекомендацій по догляду за шкірою.

ПЕРЕВАГИ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

Процедура контурної пластики дає можливість досягти потрібної форми губ, щік, підборіддя, кінчика носа, розгладити зморшки без больових відчуттів та ризику виникнення негативних наслідків. Результат вражає – від ефекту мінімальної підтяжки до ефекту пластичної операції, при цьому всі процедури абсолютно нешкідливі, не викликають ускладнень та не потребують додаткових операцій по реабілітації.

Важливо і те, що препарати, які використовуються під час процедури, не тваринного походження, тому після контурної пластики не буде алергії або подразнення на шкірі. Ви заощадите час, адже вам не потрібно попереднє тестування « на переносимість».

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Результат контурної пластики помітний вже після першої процедури. Але стійким добре помітним він стає після курсу 3-4 процедур. Курс рекомендується повторювати раз в рік, і, за рекомендацією лікаря, можливі 1-2 підтримуючі процедури.

Ефект після ін'єкцій залишається в середньому 1-2 роки. З часом, у ході метаболізму, препарати повністю руйнуються до вуглекислого газу і води. Тому контурна пластика безпечна для організму.

У клініці «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені лікарі-косметологи допоможуть досягти максимальної виразності і природності отриманого ефекту від процедури контурної пластики. Менше ніж півгодини ви зможете досягти скоєних контурів особи, про яких мріяли роками!

Сучасні засоби естетичної медицини, що застосовуються в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь», таке ж сучасне обладнання та прогресивні методи коригування недоліків та дефектів шкіри, - все це е основою та гарантом ефективності роботи висококваліфікованих лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь».

Запишіться на безкоштовну консультацію, і ми вам обов'язково допоможемо! Зробити це можна за телефоном у Мелітополі (0619) 466-000

( Рейтинг: 4.63, голосів: 32 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом