Біоармування нитками

Біоармування нитками Оксфорд МедікалМолодість, що стрімголов минає, змушує багатьох жінок задуматися про те, як буде виглядати її обличчя через кілька років. Ще більше турбує питання - як досягти тонусу шкіри, як уникнути при цьому зморшок і не витрачати на це весь домашній бюджет.

Варіантом досягнення ідеального зовнішнього вигляду із збереженням цих пріоритетів є біоармування нитками. Таку процедуру здійснюють у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Мелітополі досвідчені лікарі естетичної медицини.

ЩО ТАКЕ БІОАРМУВАННЯ НИТКАМИ

Ця процедура передбачає створення підшкірного каркаса із штучних компонентів. В якості армуючих елементів виступають мезонити, структура яких являє собою поликапролактон або полиждиаксон.

При введенні під шкіру ці компоненти перетворюються в міцний і жорсткий каркас, який створює основу для шкіри. Внаслідок натягу на цей каркас на обличчі розгладжуються зморшки, усуваються дефекти шкіри.

В процесі з'єднання основних компонентів -філлерів - з цих матеріалів з натуральними елементами під шкірою формуються колагенові волокна і еластин. Ці природні матеріали вже без втручання армуючих ниток формують природну армуючу сітку підшкірних тканин.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ БИОАРМИРОВАНИЯ НИТКАМИ

Естетична привабливість - головна мета операції з биоармированию нитками. Ця процедура показана тим, хто бажає покращити фізіологічні властивості своєї шкіри, а також тим, хто стурбований питанням збереження молодості. Біоармування філерами проводиться також за таких обставин:

  • в цілях поліпшення еластичності шкіри;
  • для усунення зморшок;
  • при зниженні шкірного тонусу;
  • для кореляції окремих зон на шкірі обличчя та інших частин тіла.

Крім того, біоармування нитками показано при необхідності відкоригувати контур обличчя. Також ця процедура проводиться з метою зміни форми щік, губ, підборіддя, перенісся або чола. Показано біоармування при помітних провисаннях шкірного верхнього шару, при спотвореннях форми особи, а також за втрату тургору шкіри. Ця процедура може проводитися пацієнтам у віці від 35 до 55 років, так як в більш ранньому віці рідко виникає необхідність в биоармировании, а в похилі роки глибокі зморшки і інші дефекти доводиться усувати вже більш радикальними методами.

Біоармування філерами може бути призначено після обстеження у лікаря у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал». Досвідчений фахівець дасть рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою обличчя та поради з питань підготовки до биоармированию нитками.

ПЕРЕВАГИ БІОАРМУВАННЯ НИТКАМИ

Одним з достоїнств цієї процедури є її майже повна безболісність. Деякий дискомфорт може доставляти момент введения під шкіру голки з філерами, однак ця проблема усувається шляхом місцевої анестезії зони биоармирования.

Ще одна перевага - це швидкість операції. Пацієнтам не доводиться довго перебувати на операційному столі. Зазвичай вся процедура завершується протягом 45 хвилин. При цьому відразу ж стає очевидним третій пріоритет - миттєвий результат. Створений біологічними філерами підшкірний каркас негайно виявляє свою результативність - шкіра стає пружною і еластичною, зникають зморшки і складки на ній.

Доповнює список переваг тривалість збереження ефекту - до п'яти років, а також доступна вартість цієї процедури.

Недорого і кваліфіковано виконати біоармування нитками всі бажаючі Мелітополя можуть у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал». Тут для проведення цієї операції використовуються сучасні матеріали, перевірені технології та сучасне обладнання. Записатися на прийом для проходження консультацій з питань биоармирования нитками в МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Мелітополі: 466 000

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом