Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Омолодження ін'єкціями

Зморшки, навіть ті самі, навколо очей, які говорять про доброту людини, не роблять нас гарніше. І хоча вони свідчать про багатий життєвий досвід, дуже хочеться просто «стерти їх з обличчя».

У цьому допоможуть ін'єкції нейротоксин типу А – одна з найпопулярніших косметологічних процедур омолодження, як серед жінок, так і серед чоловіків.

СУЧАСНИЙ МЕТОД УСУНЕННЯ ЗМОРШОК

Ін'єкції зможуть повернути вашій шкірі молодість і розслабити м'язи обличчя. Вони вводяться крапельним методом в певні м'язи і блокують їх роботу. Після цього обличчя виглядає молодше, тому що зморшки розгладжуються природним чином.

Хороша новина в тому, що ін'єкції можуть позбавити від різних видів зморшок, незалежно від інтенсивності їх розповсюдження на тілі та від місця локалізації. І ще один бонус процедури: багато пацієнтів після неї позбавляються від головного болю. Так як м'язи розслабляються, то перестають пережимати нервові закінчення, і більше не можуть спровокувати мігрень.

Головне діюча речовина цих препаратів одне і те ж, але торгові марки належать різним виробникам: американський чи французький препарат. Крім того, у нейротоксин типу А різна дифузія впливу.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ін'єкції виконуються безпосередньо в мімічні м'язи обличчя. Коли препарат починає діяти, м'язові волокна розслабляються. М'яз стає малорухливою, але при цьому вона продовжує забезпечуватися кров'ю і поживними речовинами. Таким чином, ніякої шкоди для організму немає.

В результаті процедури розгладжуються зморшки, але у пацієнта зберігається природна міміка.

Варто відзначити, що препарати абсолютно безпечні для організму в цілому, так як діють тільки в місці введення, і, при дотриманні рекомендацій лікаря і правильно визначеною дозуванні, не викликає відмирання м'язів. Оскільки процедура безболісна, використання місцевої анестезії не потрібно, хоча воно можливе за бажанням пацієнта.

Зморшки розгладжуються вже на 4-5 добу після процедури. А максимальний результат проявляється після двох тижнів, і зберігається в середньому протягом 4-6 місяців.

В Європі ін'єкції нейротоксин типу А часто називають "укол краси під час Лану», так як процедура займає всього 15-20 хвилин.

ПЕРЕВАГИ ОМОЛОДЖЕННЯ ІН'ЄКЦІЯМИ

Цей метод, застосовуваний лікарями відділення естетичної медицини медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь», має ряд свідчень:

  • він сприяє усунення мімічних зморшок;
  • після ін'єкцій нейротоксин А зникають складки в області брів;
  • розгладжується шкіра навколо губ, усуваються ротові складки:
  • зникають зморшки в області декольте, на шиї;
  • зникають зморшки на підборідді, налий крил носа.

Всі препарати, які використовуються у відділенні естетичної медицини лікарями МЦ «Оксфорд Медікал», підтверджені сертифікатами міжнародної якості, абсолютно нешкідливі і безпечні для організму.

Ін'єкції нейротоксин класу А успішно поєднуються із засобами естетичної медицини інших методик, не мають протипоказань і не вимагають хірургічного втручання. Крім того, ці ін'єкції позбавлені побічних наслідків і володіють високим ступенем результативності. А досягнутий ефект зберігається надовго на шкірі людини - вона залишається стабільно гладкою і без зморшок протягом чотирьох-шести місяців без додаткових процедур.

В МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені лікарі-косметологи безкоштовно проконсультують вас і нададуть всі необхідні рекомендації з подальшого догляду за шкірою.

Ми працюємо, щоб дарувати вам молодість і красу! Записатися на прийом з метою отримання первинних консультацій в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» можна за телефоном (0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.62, голосів: 21 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом