Плазмоліфтінг

ПлазмоліфтінгКосметологічні маніпуляції з шкірою, різні склади кремів, лосьйонів і гелів, масажні процедури - все це готова пройти будь-яка жінка, яка мріє про повернення своєї шкіри ознак молодості.

В реальності медичної косметології нічого цього робити не потрібно, якщо використовувати лише один метод - плазмоліфтінг шкіри обличчя і навіть всього тіла.

 СУТЬ ПЛАЗМОЛІФТИНГУ

Ця косметична операція передбачає використання особливих фракцій крові для реалізації омолоджуючого ефекту. Як було відомо ще з давніх часів, кров володіє унікальними регенеративними, відновними, поживними та іншими властивостями. І ці характеристики змусили вчених-медиків задуматися про застосування цих властивостей в практичної косметології. Так з'явився метод плазмоліфтингу.

Він передбачає введення в організм пацієнтки її власної крові, розділеної на три фракції. У косметологічних цілях використовується тільки одна з них - збагачена тромбоцитами фракція плазми крові.

Взяту у пацієнтки кров піддають обробці на центрифузі, після чого відразу ж відбувається відділення потрібної фракції і її введення назад в організм.

ПЕРЕВАГИ ПЛАЗМОЛИФТИНГА

Така нескладна процедура, незважаючи на її простоту, дає приголомшливі результати:

  • по-перше, з перших днів стає помітним омолодження шкіри обличчя;
  • по-друге, поліпшується структура шкіри і її здоровий вигляд;
  • по-третє, покращене стан шкіри зберігається тривалий час без проведення додаткових процедур омолодження.

Ще одне безсумнівне пріоритетне явище плазмаліфтингу - практично повна відсутність болю, за винятком уколу, необхідного для забору крові та її запровадження назад в організм.

Одночасно з тим плазмоліфтінг шкіри тіла або обличчя супроводжується цілим рядом позитивних ефектів:

  • усунення зморшок і складок на шкірі;
  • ліквідація небажаних пігментних плям;
  • очищення шкіри від висипань і вугрів;
  • зміна кольору шкіри до фізіологічно нормального.

До категорії переваг плазмаліфтингу належать також відсутність токсичної дії, алергічних проявів. Оскільки для плазміліфтингу використовується збагачена тромбоцитами плазма власної крові пацієнтки, то повністю виключається ризик несумісності.

Після операції відсутній реабілітаційний період, а результат виявляється практично відразу. Крім того, ефективність плазмолифтинга відрізняється тривалою стійкістю. Ці переваги доповнюються фінансової доступністю процедури і оперативністю її проведення.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПЛАЗМАЛІФТИНГУ

Основна мета проведення плазмаліфтингу - це досягнення естетичності особи і тіла, відновлення природної структури шкіри, досягнення ефекту омолодження. Тому показанням для цієї процедури є прагнення виглядати молодо і красиво. Плазмоліфтінг корисний тим, хто планує зробити підтяжку шкіри, усунення зморшок, відновити її пружність.

Також проведення плазмаліфтингу ефективно в цілях усунення наслідків захворювання акне, для приховування шрамів та післяопераційних рубців. Людям, які внаслідок інтенсивного куріння і вживання алкоголю втратили природний колір шкіри обличчя і області декольте, також буде корисною процедура плазмаліфтингу.

Отримати більш детальну інформацію про саму процедуру, порядок її проведення, показання і протипоказання можна від компетентних лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал». Тут є сучасне обладнання для проведення цієї операції, а також створені ідеальні умови для проведення операції. Записатися на плазмоліфтінг особи і тіла в МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Мелітополі: 466 000

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом