Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Дисплазія шийки матки в Мелітополі

Дисплазія шийки матки – це зміни епітелію шийки матки, які найчастіше виникають після зараження вірусом герпесу та папіломи. Дисплазія є найчастішою формою передракового стану шийки матки, в основі розвитку якої лежить процес гіперплазії клітин багатошарового плоского епітелію з подальшим порушенням їхнього дозрівання та атипією.

Існують різні ступені дисплазії шийки матки:

1 ступінь: Легкий. Вона характеризується патологічними порушеннями базального та парабазального шару клітин.

2 ступінь: Помірна. Можливо діагностувати у разі, якщо патологічні зміни захоплюють всю нижню половину епітеліального пласта.

3 ступінь: Тяжка (преінвазійний рак). На цій стадії патологія поширюється на всю товщу багатошарового плоского епітелію.

ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ ДИСПЛАЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Поштовхом до розвитку цієї патології можуть стати:

  • наявність вірусу папіломи людини (ВПЛ);
  • імунодефіцитні стани;
  • безладні статеві зв'язки;
  • індивідуальна генетична схильність до гінекологічних злоякісних процесів;
  • ранній вік першого статевого акту;
  • наявність історії цитологічних мазків із відхиленнями від норми;
  • нездоровий спосіб життя, шкідливі звички;
  • рак головки статевого члена у статевого партнера

Першочерговий "фактор ризику" - вірус папіломи людини. При лікуванні жінок із захворюванням дисплазії, у 90% з них було виявлено ВПЛ.

Утворення та розвиток дисплазії можуть спровокувати також і фонові процеси, вступ до статевих зв'язків у ранньому віці, гострі кондиломи та інші.

Як запобігти розвитку раку шийки матки:

  • регулярне відвідування гінеколога;
  • щорічно робити ПАП-тести біопсію

ПАП-тест - найпоширеніше та дуже ефективне дослідження з виявлення раку шийки матки. В цьому випадку береться клітинна проба зі слизової оболонки шийки матки та визначаються можливі клітинні зміни.

Біопсія - це паркан невеликого шматочка шийки матки для глибокого дослідження. Діагноз, отриманий виходячи з цього дослідження, максимально точний. Біопсія матки – малоболісна процедура та не вимагає знеболювання. Вона особливо ефективна під час контролю лікування онкологічних захворювань.

ЛІКУВАННЯ ДИСПЛАЗІЇ шийки матки

Після детальної діагностики, цитологічного дослідження біологічного матеріалу, розширеної відеокольпоскопії та гістологічного дослідження фахівці ставлять діагноз.

Лікування дисплазії залежить від стадії захворювання, віку пацієнтки та репродуктивної функції. Легкий ступінь у 50-60% випадків лікується самостійними силами організму. Якщо при діагностиці захворювання було виявлено інфекції, то перш ніж приступити до лікування, усувають інфекційні захворювання. Це робиться тому, що, можливо, саме вони спричинили розвиток дисплазії.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Илона Сырбу 11-02-2022 Мне все понравилось,спасибо Поплавскому Владимиру Владимировичу!!!

відділення: Гінекологія

Жанна 01-02-2018 Искала давно гинеколога, чтоб грамотный и аккуратный был, в Оксфорде попала на приём к Поплавскому ВВ, отличный врач! Всем рекомендую.

відділення: Гінекологія

Герасимова Т.В. 20-08-2014 Выражаю искреннюю благодарность врачу гинекологу Поплавскому Владимиру Владимировичу! За его профессионализм, за чуткое внимание к больному , за его доброе сердце и "золотые" руки. С таким врачом я сталкиваюсь впервые. Спасибо Вам огромное!!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом