Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Ведення вагітності в Мелітополі

Кожна майбутня мати турбується про здоров'я свого ще не народженого малюка. Однак не всі вагітні жінки усвідомлюють, наскільки добробут пологів та подальшого життя дитини залежить від її власного фізіологічного стану під час вагітності.

Природний стан вагітної жінки вимагає професійного контролю всіх періодах виношування плода. Допомогти у підтримці здоров'я майбутньої мами можуть кваліфіковані медики із МЦ «Оксфорд Медікал».

КВАЛІФІКОВАНЕ ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» розроблено спеціальну програму для вагітних жінок, в рамках якої надаються професійні консультації від лікарів різного профілю. Основна увага здоров'ю майбутньої матері приділяється із боку гінеколога. Водночас у МЦ «Оксфорд Медікал» у рамках пакету ведення вагітності проводяться діагностичні обстеження, теоретична та практична підготовка до пологів та догляду за малюком.

ДІАГНОСТИКА У ВЕДЕННІ ВАГІТНОСТІ

Екологічна обстава, динамічний темп життя, режим харчування, фізична активність вагітної жінки та інші фактори можуть впливати на розвиток малюка в утробі матері. І з метою виключення можливих патологій ведення вагітності у всіх триместрах передбачає клінічне та лабораторне дослідження:

 • ультразвукове обстеження плода та репродуктивних органів матері;

 • електрокардіограма серця дитини на пізніх термінах та вагітної жінки;

 • обстеження стану кровоносної системи;

 • дослідження фізіології нирок;

 • виявлення можливих набряків ніг.

Крім того, з метою запобігання розвитку патогенної мікрофлори, здатної нашкодити здоров'ю малюка, а також для виключення запальних процесів у матці вагітної пацієнтки, у МЦ «Оксфорд Медікал» проводяться такі лабораторні аналізи:

 • дослідження на рівень вмісту білка;

 • розгорнута кольпоскопія;

 • загальний аналіз крові;

 • розгорнутий аналіз крові;

 • дослідження крові на біохімію;

 • виявлення вмісту білірубіну, креатиніну, структурного складу крові;

 • аналіз сечі;

 • вміст у крові глюкози та сечовини.

Одночасно з цим проводиться обстеження плацентарного лактогену, бактеріальний посів, у другому та третьому триместрі здійснюється пренатальний скринінг.

Обов'язково вагітна жінка проходить обстеження за комфортних умов «Оксфорд Медікал» на ризик інфікування вірусами, бактеріями та грибками.

КРАЩІ УМОВИ ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ

Одночасно з гінекологічним наглядом за здоров'ям малюка та його матері в МЦ «Оксфорд Медікал» майбутній породіллі пропонується пройти обстеження у терапевта, хірурга, дерматолога, невропатолога та інших профільних фахівців. Комплексне ведення вагітності з більшою ймовірністю виключає ризик розвитку патологій у будь-якому триместрі і є гарантом фізіологічно нормальних пологів.    

До послуг майбутніх породіль у «Оксфорд Медікал» надано сучасне діагностичне обладнання, комфортні умови діагностики та лікування, увагу кваліфікованих медиків та індивідуальний підхід.

Записатися для постановки на облік із подальшим веденням вагітності мешканки Мелітополя можуть у МЦ «Оксфорд Медікал» з моменту виявлення факту вагітності. Бажано це зробити до 12-тижневого терміну у першому триместрі. Запис пацієнток для первинних консультацій проводиться за телефонами у Мелітополі: (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Илона Сырбу 11-02-2022 Мне все понравилось,спасибо Поплавскому Владимиру Владимировичу!!!

відділення: Гінекологія

Жанна 01-02-2018 Искала давно гинеколога, чтоб грамотный и аккуратный был, в Оксфорде попала на приём к Поплавскому ВВ, отличный врач! Всем рекомендую.

відділення: Гінекологія

Герасимова Т.В. 20-08-2014 Выражаю искреннюю благодарность врачу гинекологу Поплавскому Владимиру Владимировичу! За его профессионализм, за чуткое внимание к больному , за его доброе сердце и "золотые" руки. С таким врачом я сталкиваюсь впервые. Спасибо Вам огромное!!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом