Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Кольпоскопія в Мелітополі

Деякі гінекологічні патології складно виявити класичним методом клінічного огляду. Сучасні технології діагностики дозволяють коректно встановити діагноз, використовуючи сучасне діагностичне обладнання.

Для виявлення патологій матки, піхви, вульви та шийки матки використовується метод кольпоскопії.

СУТЬ МЕТОДУ КОЛЬПОСКОПІЯ

Ця діагностична процедура проводиться з використанням спеціального приладу – монокулярного кольпоскопа. З його допомогою вдається встановити фізіологічний стан тканин зовнішніх статевих органів, шийки та матки та матки.

Таке обстеження дозволяє діагностувати на ранніх стадіях осередки запалення, визначати фізіологію репродуктивної системи за структурним рельєфом епітеліальних тканин, судинним малюнком, клінічним станом залоз та іншими ознаками.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ КОЛЬПОСКОПІЇ

Проведення діагностичної кольпоскопії ініціює лікар-гінеколог при підозрі на наявність гінекологічних патологій. Причиною такого показання можуть стати:

 • біль;

 • печіння у сфері репродуктивних органів;

 • маткові кровотечі;

 • слизові виділення поза графіком;

 • підозра на генітальні кандилі.

Крім того, показаннями для проведення кольпоскопії можуть бути підозри на прогресування онкологічних пухлин, біль під час інтимної близькості, факти виявлення ерозії під час клінічного огляду.

Небажано проводити кольпоскопію протягом одного-двох місяців після проведення хірургічних операцій.

ПЕРЕВАГИ КОЛЬПОСКОПІЇ

Цей метод діагностики гінекологічних патологій абсолютно безболісний. Його застосування для встановлення діагнозу не вимагає спеціальної підготовки, крім деяких вимог. Пацієнтці небажано мати інтимну близькість за 2 дні до процедури, уникати обстеження під час менструації, щоб не допустити спотворених результатів.

Процедура абсолютно безпечна для здоров'я пацієнтки, тому її можна проводити у будь-якому фізіологічному стані, за наявності гострих та хронічних захворювань.

При проходженні кольпоскопії майже зі стовідсотковою ймовірністю лікар-гінеколог встановлює наявність, перебіг та інтенсивність розвитку таких захворювань:

 • ерозія шийки матки;

 • злоякісні утворення у матці, шийці матки або піхву;

 • ендометріоз шийки матки;

 • залізисті поліпи;

 • кандилями;

 • осередки запалення.

КОЛЬПОСКОПІЯ В "ОКСФОРД МЕДИКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ"

Запобігти розвитку небезпечних гінекологічних захворювань жінки Мелітополя можуть, звернувшись для проходження кольпоскопії в МЦ «Оксфорд Медікал» досвідчені лікарі якого докладають усіх зусиль для точної діагностики та призначення результативного курсу лікування.

У МЦ «Оксфорд Медікал» працюють кваліфіковані гінекологи, є всі засоби сучасної діагностики та створені комфортні умови для лікування. Кожна пацієнтка може розраховувати на конфіденційність та індивідуальну увагу всього медичного персоналу. Записатися на проходження кольпоскопії можна за телефоном у Мелітополі: (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Илона Сырбу 11-02-2022 Мне все понравилось,спасибо Поплавскому Владимиру Владимировичу!!!

відділення: Гінекологія

Жанна 01-02-2018 Искала давно гинеколога, чтоб грамотный и аккуратный был, в Оксфорде попала на приём к Поплавскому ВВ, отличный врач! Всем рекомендую.

відділення: Гінекологія

Герасимова Т.В. 20-08-2014 Выражаю искреннюю благодарность врачу гинекологу Поплавскому Владимиру Владимировичу! За его профессионализм, за чуткое внимание к больному , за его доброе сердце и "золотые" руки. С таким врачом я сталкиваюсь впервые. Спасибо Вам огромное!!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом