Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Хірурія

Ми всі вже давно переконалися в тому, що муніципальні поліклініки і лікарні не можуть надати справжню кваліфіковану допомогу, а теза про те, що медицина безкоштовна - давно застаріла. Мало того, що після відвідин цих закладів ми шукаємо медичні центри в Мелітополі, нам і в цих лікарнях доводиться платити гроші. Так навіщо платити двічі?

НАВІЩО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ХІРУРГА

Медичний центр у Мелітополі «Оксфорд Медікал» пропонує різні види медичної допомоги, в тому числі і допомогу хірурга. Особливо це стає актуальним, коли консервативне лікування не дає позитивних результатів, і лікування захворювання зводиться тільки до хірургічного втручання. І таких хвороб досить багато, і до яких можна віднести варикозне розширення вен.

Підступність цієї хвороби полягає у повільному, але впевненому прогресуванні, з неприємними «синіми шишками», нічними судомами, болем і появою тромбів. І які б не застосовувалися засоби лікування, але найефективнішим на сьогоднішній день є допомога хірурга в Мелітополі, у вирішенні проблем з венами.

Лікування варикозу в Мелітополі за допомогою висічення деформованих вен, особливо на ранніх стадіях, дає хороший ефект, і неприємні сині «змії» зникнуть з литок, стегон і інших частин тіла, уражених варикозом.

Хірург в Мелітополі з медичного центру «Оксфорд Медікал» може дати рекомендації не тільки з приводу лікування варикозу в Мелітополі, але і запропонувати ефективні заходи профілактики, а також вказівки, що потрібно робити після операції, які навантаження слід виключити, щоб варикозне розширення вен не повернулося знову.

Крім цього високопрофесійні медики відділення хірургії медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» успішно справляються з діагностикою і лікуванням таких патологій:

  • лікування гнійних абсцесів;
  • видалення шкірних доброякісних новоутворень;
  • видалення паппилом;
  • зцілення від синдрому діабетичної стопи;
  • санація абсцесів, фурункулів і панариціїв.

Крім того, у відділенні хірургії медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» проводиться лікування парапроктита, ліквідація атероми вкритої волоссям ділянки голови і проводиться безліч інших хірургічних маніпуляцій, метою яких є досягнення лікувального і косметичного ефекту.

ПЕРЕВАГИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

У цьому лікувально-діагностичній установі розроблена практична концепція обслуговування пацієнтів, що включає:

  • наявність власної лабораторії і застосування різних прогресивних методів виявлення хірургічних захворювань;
  • наявність власного, оснащеного сучасними засобами і передовим обладнанням діагностичного центру;
  • участь в діагностиці і лікувальному процесі докторів, які мають високу ступінь кваліфікації і кваліфікаційні ступені;
  • застосування передових високоефективних методів лікування.

Ці переваги доповнюються комфортними умовами обслуговування в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь», а також можливістю проходити обстеження і курс лікування за зручним графіком з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Так як усунення багатьох хірургічних проблем, їх наслідків і важких форм супроводжується больовими відчуттями при традиційному підході, то в МЦ «Оксфорд Медікал» розроблені і впроваджені методики місцевого наркозу і безопераційного лікування, щоб пацієнт не відчував навіть дискомфорту.

Сучасні досягнення медицини, висока кваліфікація і професіоналізм лікарів центру, дозволяє сподіватися (і отримати) сприятливий результат хвороби. Не потрібно чекати, коли все стане зле, потрібно звертатися завчасно, щоб уникнути серйозних наслідків.

При виявленні найменших ознак хірургічних захворювань або відхилень від норми, звертайтеся в медичний центр « Оксфорд Медікал Мелітополь», записавшись на прийом адміністратора за телефоном 0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.63, голосів: 32 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург: Ковальчук Сергій Миколайович

інформація про лікаря

1979 р. - Кримський державний медичний інститут.

1994 р. - Запорізький ГИДУВ "Актуальні питання організації охорони здоров'я", 25 років на посаді завідувача хірургічним відділенням №1 Міської лікарні №1.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом