Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Кардіологія
Кардіологія

Кардіологія

Кардіологією називається галузь медичної науки, яка вивчає причини, ознаки, а також методи діагностики та лікування всіх захворювань, що стосуються серцево-судинної системи. Кардіологи своєю метою ставлять виявлення патологій серця і кровоносних судин, викликаних порушеннями фізіологічних процесів або анатомічними аномаліями.

 

Величезна кількість людей щорічно стають жертвами хвороб серцево-судинної системи, стаючи інвалідами, втрачаючи працездатність і радість життя. А у багатьох випадках несвоєчасне звернення за допомогою до кардіологів призводить до летального результату.

 

Щоб жителі Мелітополя не поповнювали цей список, медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» запрошує пройти компетентне обстеження та при необхідності – отримати лікувальні і профілактичні рекомендації у досвідчених і висококваліфікованих кардіологів.

ЗВІДКИ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ СЕРЦЕВИЙ БІЛЬ

Причинами патологій серцево-судинної системи можуть бути різні, іноді несподівані фактори. Безсумнівна шкода від куріння, надмірного вживання алкогольної продукції та неякісної їжі доповнюється наслідками динамічного життя сучасного суспільства.

 

Нервозність на роботі, проблеми в сім'ї, непорозуміння з друзями – все це викликає перебої в роботі серця. Насичені штучними інгредієнтами продукти харчування сприяють утворенню цілих шлакових заторів у кровоносних судинах і призводять до ішемічної хвороби самого серця.

 

Кардіологія МелітопольПровокуючими факторами проблем серцево-судинної системи також є:

 • малорухливий спосіб життя, сидяча офісна робота;

 • часті депресивні стани;

 • надмірні фізичні навантаження;

 • вплив атмосферних чинників;

 • надлишкова маса тіла.

Разом з тим викликати ці патології можуть спадкові фактори, часті переохолодження, стреси та інші причини.

СИМПТОМАТИЧНА КАРТИНА І ДІАГНОСТИКА

Розпізнати хвороби серцево-судинної системи навіть досвідчений кардіолог не завжди зможе тільки на підставі результатів клінічного огляду. Коректній постановці діагнозу сприяє цілий комплекс діагностичних методів. Одним з них є вивчення характерних симптомів:

 • тягнучий біль в лівому підребер'ї;

 • появи задишки без видимих причин;

 • посилена пітливість;

 • швидка стомлюваність;

 • прискорене серцебиття;

 • різкі напади болю в лівій частині грудей.

Про прогресування хвороби серця або судин також свідчать результати діагностичних обстежень методом ультразвукового дослідження, при проходженні електрокардіограми, вимірювання артеріального тиску, пульсу.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Мелітополі є все необхідне для постановки коректного діагнозу обладнання, з яким працює досвідчений підготовлений медичний персонал. Сучасне обладнання дозволяє зі стовідсотковою точністю встановити патологічні відхилення у фізіології серця і судинної системи.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Усунення патологій серцево-судинної системи може здійснюватися двома методами – терапевтичним і хірургічним. Тільки досвідчений лікар-кардіолог володіє компетенцією у призначенні методу лікування. В МЦ «Оксфорд Медікал» працюють саме такі кардіологи, які лікують своїх пацієнтів від першого відвідування до остаточного результату. При цьому лікар має можливість використовувати сучасні технології та оснащення для відстеження динаміки одужання.

 

А самих пацієнтів відділення кардіології МЦ «Оксфорд Медікал» чекають комфортні умови лікування, уважний персонал, досвідчені лікарі та сучасне обладнання.

Щоб позбутися від проблем серцево-судинної системи, жителі Мелітополя можуть звертатися за допомогою до висококваліфікованих лікарів відділення кардіології МЦ «Оксфорд Медікал». Для цього достатньо зателефонувати для запису на прийом до кардіолога за номером телефону в Мелітополі: (0619) 466 000

( Рейтинг: 4.70, голосів: 30 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом