Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Отоларингологія

Нежить, кашель, біль у вусі на перший погляд здаються цілком нешкідливими симптомами простудних захворювань. Але це не завжди так. При несвоєчасній діагностиці і неправильному лікуванні всі захворювання дають різні ускладнення різного ступеня складності.

Банальна, здавалося б, нежить може, наприклад, стати причиною розвитку тонзиліту, гаймориту і навіть гострого отиту. Це визвано насамперед тим, що органи слуху та дихання тісно пов'язані між собою. А по-друге, всі ці захворювання можуть супроводжуватись розвитком патогенної мікрофлори, яка інтенсивно розповсюджується по всіх лор-органах. Будь-яке захворювання, вражаючи один з органів, в більшості випадків переходить і на інші органи. Для лор-захворювань дуже характерні ускладнення, так і переростання в хронічні тяжелопротекающие форми, часто потребують оперативного втручання.

ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНИХ ПАТОЛОГІЙ

Практично всі захворювання цієї групи мають ідентичні ознаки, що істотно сприяє при проведенні коректної діагностики. Однак деякі ознаки також мають схожість із хворобами інфекційної етіології.

Тому в цілях правильної постановки діагнозу акцент робиться на основних симптомах, якими є:

 • Консультація ЛОРасухість у носі;
 • почервоніння в горлі, першіння, біль;
 • нежить і чхання;
 • порушення дихання уві сні, хропіння;
 • біль у вусі
 • погіршення слуху, нюху.

 Одночасно з цими симптомами може відмічатись підвищення температури тіла, загальне пригнічення, з'являється утруднене дихання. У хворого виникає відчуття тяжкості в області обличчя і голови.

Найважче отоларингологічні захворювання переносять діти і люди з ослабленим імунітетом.

ДІАГНОСТИКА ЛОР-ЗАХВОРЮВАНЬ

Однак для коректної постановки діагнозу тільки однієї клінічної картини буває недостатньо. Тому висококваліфіковані лікарі відділення отоларингології медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» використовують у своїй практиці сучасні діагностичні методи. Зокрема, для виявлення хвороби і її причин пацієнту призначаються:

 • лабораторні дослідження крові та сечі;
 • рентгенографія;
 • ультразвукова діагностика.

Одночасно з цим враховуються й дані зібраного під час первинного огляду дані анамнезу, результати аускультації, пальпації і перкусії.

ЛІКУВАННЯ ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» мають великий досвід лікування ЛОР-захворювань, як у дітей, так і дорослих. У нас ви можете пройти діагностику та лікування:

 • хронічного гаймориту;
 • аденоїдиту;
 • риносинуситу;
 • фарингіту;
 • отиту.

У нашому медичному центрі застосовується авторська методика лікування лор-центру «HealthyTonsils». Дана методика дозволяє безопераційним шляхом позбутися від важких хронічних лор-захворювань, і що не менш важливо - є безболісною, безпечною і дуже ефективною.

Крім того, залежно від тяжкості та форми отоларингологічного захворювання, компетентні лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» підберуть результативний курс лікування, що включає медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні процедури.

Тут буде надана максимальна лікарська допомога, будуть проведені діагностичні дослідження силами власної лабораторії. Всім пацієнтам гарантуються комфортні умови обстеження і лікування і повна конфіденційність.

Не відкладайте своє здоров'я «на завтра», зверніться за спеціалізованою допомогою до фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь».

НАШ ПРІОРИТЕТ – ВАШЕ ЗДОРОВ'Я!

Щоб позбутися надокучливих симптомів лор-захворювань, досить записатися на прийом до лікаря відділення отоларингології медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь», зателефонувавши за номером (0619) 45 01 45, (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 4.56, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-отоларинголог: Деменко Анна Анатоліївна
Деменко Анна Анатоліївна Лікар-отоларинголог
Лікар-отоларинголог: Деменко Анна Анатоліївна
Деменко Анна АнатоліївнаЛікар-отоларинголог

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

2012 р. - закінчила Запорізький державний медичний університет «Лікувальний факультет».

2012-2014 р. - Лікар-інтерн кафедри отоларингології Запорізької академії післядипломної освіти на базі відділення мікрохірургії вуха Запорізької обласної клінічної лікарні.

З 2014 р. - Лікар-отоларинголог ДУ «Вузлова лікарня на ст. Мелітополь ДП Придніпровська залізниця».

2015 р. - Запорізька академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю дитяча-отоларингологія.

З 2015 р. - Лікар-отоларинголог медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом