Алергічний риніт

У сучасному світі, все більше людей схильні до різних алергічних реакцій, зокрема і алергічного риніту. Давайте розберемося, що таке алергічний риніт, і як побороти цю неприємність.

ПРИЧИНИ І НЕБЕЗПЕКА АЛЕРГІЧНОГО РИНІТУ

Алергічний риніт є однією з найпоширеніших алергічний реакцій, чутливих як дорослого, так і дитячого організму на зовнішні подразники. Появі алергічного риніту сприяє величезна кількість чинників.

Найбільш частими чинниками виникнення алергічного риніту є:

 • побутовий пил;
 • токсичні речовини;
 • пилок рослин;
 • укуси комах;
 • продукти харчування;
 • лікарські препарати і багато іншого.

Крім цього, алергічний риніт може виникати як наслідок деяких інфекційних захворювань. Також ця патологія може проявлятися в якості вторинного захворювання при ускладненнях і рецидивах хвороб суміжних органів.

Алергічний риніт може бути як сезонним, так і проявлятися круглий рік. Симптоми алергічного риніту досить неприємні. Погодьтеся, постійне чхання, нежить, сльозоточивість, лоскотання, свербіж, навряд чи сприяють нормальної працездатності, настрою і соціального життя в цілому.

При цьому сам алергічний риніт може стати причиною прогресування інших, не менш небезпечних і важких патологій. Адже при цьому захворюванні може почати розвиватися патогенна мікрофлора, яка без проблем інфікує інші органи респіраторної системи, органів нюху і слуху.

Що ж робити, якщо у дорослого або дитини проявляються симптоми алергічного риніту?

Не варто займатися самолікуванням, адже подібні експерименти над своїм здоров'ям з використанням некомпетентних методів і сумнівних засобів може призвести до тривалого перебігу і переходу захворювання в хронічну форму. Більш того, подібні спроби можуть стати причиною інтенсивного прогресування хвороби.

СИМПТОМИ АЛЕРГІЧНОГО РИНІТУ

При цьому яскраво виражений і довготривалий алергічний риніт призводить до носових кровотеч, отитів, синуситів, гайморитам, поліпів і навіть бронхіальній астмі і порушення нюху.

Визначити це захворювання допомагає ряд характерних симптомів. А саме:

 • слизові виділення з носа;
 • підвищення температури тіла;
 • утруднене дихання;
 • сльозовиділення;
 • стабільні ознаки нежитю;
 • напади кашлю;
 • напади часткової асфіксії.

Крім цього, у пацієнта може спостерігатися почервоніння шкіри на обличчі, відчувається тяжкість при диханні, виникає нежить і кашель.

При виявленні навіть одного з цих ознак слід негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою у відділення отоларингології медичного центру «Оксфорд Медікал».

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЧНОГО РИНІТУ В МЦ"ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

В їх розпорядженні лікарів Оксфорд Медікал є сучасна лабораторія, а також прогресивні методи лікування отоларингологічних захворювань. Пацієнтів чекають комфортні умови, високоефективне медичне обладнання і увага персоналу.

Всі лікарі відділення отоларингології мають високу ступінь кваліфікації та володіють достатнім практичним досвідом у лікуванні лор-захворювань будь-якої етіології і будь-якого ступеня складності.

Якщо у вас виявляються первинні симптоми алергічного риніту в гострій або хронічній стадії, звертайтеся у відділення отоларингології медичного центру «Оксфорд Медікал», де вам гарантовано надається уважне і компетентне обстеження, точність постановки діагнозу.

Записатися на консультацію можна у адміністраторів центру за телефонами: 067 343 43 97, 0619 46 60 00.

( Рейтинг: 4.87, голосів: 31 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістипросп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом