Лікування синуситів в Мелітополі

Синуситом називається незаразна патологія, що має місце при запаленні пазух носа - синусів. Анатомічно вони розташовані в середній частині черепа, ближче до мозку. Внаслідок цього синусит може бути небезпечною загрозою для мозку при прогресуванні хвороби і розширенні вогнища запального процесу.

До цього захворювання схильні всі люди, включаючи чоловіків, дітей і жінок. Хвороба може проявлятися себе в будь-якому віці і перебігає у гострій і хронічній формі. Найчастіше синусити супроводжуються стійкими больовими відчуттями і гнійними виділеннями.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ СИНУСИТУ

Зазвичай синусит розвивається внаслідок дії запальних процесів в суміжних тканинах і органах. Як вторинне захворювання, синусит може з'являтися внаслідок прогресування гаймориту, риніту, а також при виникненні проблем у ротовій порожнині, при патології зубів.

Однією з причин синуситу може бути патологія носових перегородок, виникнення порожнинних поліпів, формування аденоїдів. Ще частіше синусит є наслідком простудних факторів, тривалого перебування в стані переохолодження. Ще однією з причин синуситу вважається дія алергічних реакцій.

КЛАСИФІКАЦІЯ І СИМПТОМИ СИНУСИТІВ

У медичній практиці прийнято класифікувати кілька типів синуситів, в залежності від їх локалізації, інтенсивності запального процесу, поширеності вогнища запалення.

В залежності від локалізації виділяють такі види синуситів:

  • гайморит
  • фронтит
  • етмоїдит
  • сфеноідит

Синусит може протікати в гострій або хронічній формі, при недостатньому лікуванні хвороба може проявлятися нападами рецидиву та ускладненнями.

Захворювання пазух носа може бути одностороннім або двостороннім.

Закладеність носа - найпоширеніший симптом синуситу, але далеко не єдиний.

До симптомів синуситу можна також віднести хворобливі відчуття в області носа, чола, щік, висока температура, втома, порушення нюху, біль у горлі і навіть неприємний запах з рота. Різні віруси, бактерії, грибки викликають синусити різної етіології. Неправильно або не вчасно вилікуваний синусит призводить до дуже сумних наслідків: вушних інфекцій, проблем із зором і навіть менінгіту.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ СИНУСИТУ

Для визначення ефективного курсу лікування синуситу необхідний коректний діагноз. Досвідчені лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» у постановці діагнозу керуються декількома факторами:

  • інформацією зібраного анамнезу;
  • результатами клінічного обстеження;
  • характерними симптомами;
  • результатами лабораторних досліджень;
  • результатами рентгенографії;
  • висновками ультразвукової діагностики.

При комплексній діагностиці шанси досягти лікувального ефекту в короткий час значно підвищуються. Однак хворим не варто покладатися на народні рецепти і домашнє лікування! Лікування синуситу повинно проходити під суворим контролем лікаря-отоларинголога, щоб уникнути тяжких наслідків!

Для досягнення ефекту одужання спочатку слід усунути причину захворювання, вжити заходів щодо недопущення рецидивуючих форм хвороби та її прогресування. Компетентні консультації з цих питань надають отоларингологи МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь».

Важливо виконання всіх інструкцій, призначень і фізіотерапевтичних процедур. Фахівці МЦ "Оксфорд Медікал Мелітополь" допоможуть вам у лікуванні синуситу без пунктирування і оперативного втручання, за допомогою комплексного консервативного лікування та фізіотерапії

Записатися на консультацію до лікаря-отоларинголога можна у адміністраторів центру за телефонами: 067 343 43 97, 0619 46 60 00

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістипросп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом