Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Педіатрія

Дитячий лікар МелітопольДіти – найбільша радість і щастя, яке є у батьків. Тому тата і мами завжди хвилюються про здоров'я своєї дитини. Щоб здоров'я та розвиток дитини завжди були під контролем, необхідно постійне спостереження у лікаря-педіатра, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дитячих захворювань. Висококваліфіковані фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» з радістю подбають про здоров'я ваших дітей.

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ ПЕДІАТРІЇ

Наші фахівці ведуть прийом для дітей від народження і до 18 років.

Для малюків до року наш центр пропонує щомісячні профілактичні огляди. При цьому педіатр веде постійне спостереження за дитиною, проводить йому всі необхідні щеплення. А при необхідності він документально підтверджує видачею довідки причину відсутності дитини в дитсадку чи у навчальному закладі.

Приводом для відвідування педіатра можуть стати фактори, якщо у вашої дитини:

 • вірусні інфекції;
 • ускладнення хвороб;
 • інфекційно-запальні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів;
 • порушення шлунково-кишкового тракту;
 • алергічні та шкірні захворювання.

Вам необхідно звернутися у відділення педіатрії «Оксфорд Медікал Мелітополь», де наші фахівці допоможуть з високою точністю діагностувати стан здоров'я дитини і призначити ефективне лікування.

Крім того, рекомендується відвідувати педіатра згідно з плановим графіком - адже дитина постійно зростає і його організм розвивається. Отже, необхідно стежити за інтенсивністю набору маси тіла та ростом, контролювати ризик виникнення деяких, характерних для різного віку захворювань.

Крім того, в обов'язки педіатра входить надання батькам компетентних консультацій щодо профілактики дитячих хвороб та усунення їх наслідків в разі захворювання.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПЕДІАТРА

Зазвичай батьки ведуть або несуть свого малюка відділення педіатрії вже тоді, коли потрібно приймати кардинальні заходи по його зцілення. Однак це загрожує тим, що дитина під час хвороби та проходження курсу лікування позбавляється підтримки імунної системи, починає відставати в рості і розвитку окремих органів і навіть цілих систем організму. Згодом це не найкращим чином позначиться на його здоров'ї в дорослому житті.

Тому завданням батьків є підтримання здоров'я малюка, в чому їм можуть допомогти висококваліфіковані та досвідчені фахівці відділення педіатрії медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь».

ОСНОВНІ СИМПТОМИ ДИТЯЧИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Але якщо все ж хвороба змогла непомітно проникнути в дитячих організм, батьки зобов'язані вчасно це помітити і невідкладно звернутися за допомогою до досвідченого педіатра. А ще краще - до фахівця, який спостерігає за розвитком дитини. Такі професійні медики працюють у відділенні педіатрії медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» і завжди готові надати компетентну допомогу юному пацієнту і його батькам.

Приводи звернутися до педіатра:

 • слабкість, зниження апетиту або відмова від їжі;
 • підвищена температура тіла;
 • зміна кольору шкіри, висипання;
 • закладеність носа, нежить, кашель;
 • біль різного характеру;
 • порушення стільця.

Не експериментуйте зі здоров'ям вашої дитини, своєчасно звертайтеся до фахівців для необхідного обстеження.

«Оксфорд Медікал» пропонує:

 • консультацію кваліфікованого лікаря-педіатра;
 • забір аналізів;
 • пройти пробу Руф'є;
 • отримання документації для дитячого садка і школи.

Крім того, в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» можна стати на облік і постійно обстежитися у одного і того ж педіатра. Записатися до нього на первинний огляд можна у адміністратора установи по телефону в Мелітополі (0619) 466-000.

( Рейтинг: 4.50, голосів: 46 )

відгуки
Ольга 15-05-2021 Хороший, грамотный доктор. Не делает проблемы там, где ее нет. Качественная и исчерпывающая консультация. Обращались на прием с ребенком. Очень довольны. К высоким профессиональным качествам могу добавить тактичность, деликатность и умение работать с детьми. Таких бы врачей побольше) Рекомендую!

відділення: Педіатрія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом