Дитячий дерматолог

Дитячий дерматолог Оксфорд МедікалДитячий організм вимагає особливо ретельної медичного уваги. А враховуючи нинішній стан екології, особливо пильно слід стежити за шкірою - вона безперервно контактує з зовнішнім середовищем і, отже - з джерелами інфекцій і запальних процесів.

Саме через юну шкіру маленьких дітей всілякі захворювання проникають у внутрішні органи. Більше того, і сам шкірний покрив піддається при такому контактуванні ризику стати місцем проживання патогенної мікрофлори і різних дерматологічних патологій. 

З цими негативними проявами веде боротьбу дитячий дерматолог. У його завдання входить обстеження, діагностика, лікування шкірного покриву, підшкірних тканин, а також похідних шкірної тканини - волосся і нігтів.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО ДЕРМАТОЛОГА

Як і у дорослих, у дітвори шкірні захворювання проявляються у більшості випадків яскраво вираженими ознаками. Зазвичай про необхідність візиту до дитячого дерматолога свідчать очевидні симптоми захворювань:

 • шкірні висипання з обмеженою локалізацією або по всьому тілу;
 • утворення на шкірі пустул, паппилом, паппул, виразок і фурункулів;
 • поява на шкірі гиперемированных ділянок;
 • утворення пухирчастих новоутворень з рідиною всередині;
 • поява пігментованих ділянок шкіри;
 • лущення шкіри.

Одночасно з цим до дитячого дерматолога доведеться йти і в тому випадку, якщо стали помітні проблеми з нігтями - зміна їх кольору і структури, поява на них білих плям, рельєфних дефектів, якщо нігті починають розшаровуватися. Проблеми зі станом волосяного покриву теж є показанням для походу в кабінет дитячого дерматолога. Випадання волосся, зміна їх жорсткості і ламкості - привід для обстеження дерматологічного.

У деяких випадках консультації дерматологів потрібні для підтвердження діагнозу з патологій іншого профілю. Наприклад - при порушенні фізіології кровоносних судин, що виявляється змінами на шкірі.

ЩО ВИЯВЛЯЄ ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ

При відвідуванні дитячого дерматолога увага звертається на стан шкіри, волосся і нігтів маленького пацієнта. Це дозволяє своєчасно помітити і вжити заходів по виправленню патологій у їх початковій фазі.

При цьому піддаються діагностиці такі серйозні захворювання, як:

 • всі форми лишаю;
 • екзема шкіри;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення на шкірі;
 • вугрі;
 • контагіозний молюск;
 • піодермія;
 • кропив'янка;
 • демодекоз;
 • себорея.

Крім того, досвідчений і кваліфікований дитячий дерматолог виявляє ураження шкіри, що виступають в якості вторинної патологією при зараження гельмінтами і мікроорганізмами. Також дитячий дерматолог може виявити різні форми дерматиту, причини патологій волосяного покриву, він також може встановити проблеми з станом нігтів.

НАВІЩО ЙТИ ДО ДЕРМАТОЛОГА

Візит до дитячого дерматолога обов'язково ставить метою передчасну діагностику ймовірних шкірних, інфекційних, інвазійних захворювань, а також діагностику алергічних симптомів, отруєнь та інтоксикацій, ознаки яких виражаються ураженнями шкіри.

Дерматолог призначає лікування, в процесі якого усуваються причини патології та її симптоми. Це сприяє поліпшенню процесу зростання і дорослішання дитини, збереженню її емоційної рівноваги, додає естетичну привабливість.

Своїм досвідом у вирішенні подібних завдань готові поділитися компетентні дитячі дерматологи медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь». За допомогою сучасних лабораторних методів та діагностичного обладнання вони коректно встановлюють діагноз і призначають результативний курс лікування. Потрапити на прийом до дитячого дерматолога в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» можна за попереднім записом по телефону в Мелітополі: (0619) 466 000

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом