Проктологія

Захворювання прямої кишки - це обставини, за яких людина схильна відчувати дискомфорт, болючість і найголовніше - відчуття емоційного неспокою. Але це не привід уникати візиту до лікаря-проктолога. Навпаки, спеціаліст допоможе позбутись проктологічних захворювань та їх наслідків.

 

В нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені та висококваліфіковані лікарі Вам допоможуть позбутися від таких захворювань заднього проходу і прямої кишки, незалежно від стадії і тяжкості:

 • геморою;

 • анального свербежу;

 • анальних тріщин;

 • поліпозу прямої кишки та інших патологій.

Ці захворювання можуть спіткати людину будь-якого віку та статі, а за відсутності компетентного втручання медичних спеціалістів ці патології можуть прогресувати та викликати вторинні наслідки.

КОНСУЛЬТАЦІЯ І ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА

У нашому центрі ви можете пройти повне обстеження. Первинна консультація включає в себе: збір анамнезу, ректальний пальцевої огляд і відеодослідження прямої кишки.

Своєчасний візит до проктолога дозволяє визначити характер захворювання, вчасно встановити точний діагноз і захистити себе від ускладнень виниклої проблеми. При комплексній діагностиці, наші фахівці, з високою точністю можуть виявити рак прямої кишки навіть на самій ранній стадії.

Перед відвідуванням проктолога необхідна підготовка, про яку вам розкажуть адміністратори при запису на первинну консультацію.

У нашому центрі використовуються тільки сучасні і малотравматичні методики лікування, які дозволяють ефективно і безболісно допомогти нашим пацієнтам.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ В ПРОКТОЛОГІЇ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

 

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» застосовують тільки прогресивні і щадні методики лікування:

 • лігування латексними кільцями;

 • допплерівська дезартеризация HAL-RAR;

 • радіохвильове лікування апаратом «Сургитрон».

Лігування латексними кільцями – малотравматичний і безболісний спосіб видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів 1 – 3 стадії тяжкості. Сама процедура триває до 20 хвилин, не вимагає госпіталізації та наркозу. Реабілітація наших пацієнтів становить всього декілька днів, а через два тижні зовсім можна забути про проходження такого лікування.

 

Допплерівська дезартеризация HAL-RAR – унікальна технологія лікування геморою всього за один день для пацієнтів будь-якого віку. Без болі, наркозу, крововтрат, рецидивів. Одне з основних переваг даного лікування - мінімальний реабілітаційний період, який становить 1-2 дні. Тривалість самої процедури становить всього 30 - 40 хвилин. Враховуючи бажання наших пацієнтів, таке лікування ми можемо провести як під місцевою, так і під загальною анестезією.

 

Лікування апаратом «Сургитрон» застосовується при анальних тріщинах, кондиломах і папіломах. Малотравматичний метод лікування, без пошкодження навколишніх тканин, дозволяє повністю позбавитися від проблеми без болю і наркозу. Відсутній ряд ускладнень, пов'язаних з хірургічним лікуванням.

ПЕРЕВАГИ ВІДДІЛЕННЯ ПРОКТОЛОГІЇ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Нас вибирають, тому що медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» - це:

 • висококваліфіковані фахівці;

 • багаторічний досвід лікарів;

 • сучасне обладнання;

 • ефективні та унікальні методи лікування;

 • амбулаторне лікування (без госпіталізації);

 • можливість проходження комплексного обстеження;

 • консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Крім того, на кожного пацієнта очікує увага медичного персоналу, індивідуальний план лікувальних заходів та медичних маніпуляцій. Записатися на консультацію лікаря-проктолога ви можете через форму на сайті або по телефону (0619) 46 60 00

( Рейтинг: 4.71, голосів: 34 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістипросп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

послуги Відділення ПроктологіяЦіна
"Первинна консультація проктолога з комплексним обстеженням:відеоректоскопія (комп'ютерна відеодіагностіка прямої кишки);пальцеве дослідження прямої кишки;аноскопии (діагностика прямої кишки на глибину не більше 10 см.) " 250.00 грн
Повторний прийом проктолога 150.00 грн
Лікування геморою латексним лігуванням (ціна за видалення одного вузла) 2800.00 грн
Курс лікування геморою латексним лігуванням (видалення всіх внутрішніх вузлів) + контрольні огляди лікаря 6200.00 грн
Курс лікування комбінованого геморою (видалення внутрішніх, зовнішніх вузлів, поліпів і т.д) + контрольні огляди лікаря 9200.00 грн
Лікування гемороїдальних вузлів і тріщини прямої кишки методом HAL-RAR 16700.00 грн
Підготовка до ректальному обстеження (клізма) 200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0619) 46 60 00

відгуки
Марина 01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом