записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні МЦ «Оксфорд Медікал»

(0619) 46 60 00
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Мелітопольської клініки

Вибрати інше місто
 
Проктологія
 

Проктологія

Захворювання прямої кишки - це обставини, за яких людина схильна відчувати дискомфорт, болючість і найголовніше - відчуття емоційного неспокою. Але це не привід уникати візиту до лікаря-проктолога. Навпаки, спеціаліст допоможе позбутись проктологічних захворювань та їх наслідків.

 

В нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені та висококваліфіковані лікарі Вам допоможуть позбутися від таких захворювань заднього проходу і прямої кишки, незалежно від стадії і тяжкості:

 • геморою;

 • анального свербежу;

 • анальних тріщин;

 • поліпозу прямої кишки та інших патологій.

Ці захворювання можуть спіткати людину будь-якого віку та статі, а за відсутності компетентного втручання медичних спеціалістів ці патології можуть прогресувати та викликати вторинні наслідки.

Консультація і первинний огляд проктолога

У нашому центрі ви можете пройти повне обстеження. Первинна консультація включає в себе: збір анамнезу, ректальний пальцевої огляд і відеодослідження прямої кишки.

Своєчасний візит до проктолога дозволяє визначити характер захворювання, вчасно встановити точний діагноз і захистити себе від ускладнень виниклої проблеми. При комплексній діагностиці, наші фахівці, з високою точністю можуть виявити рак прямої кишки навіть на самій ранній стадії.

Перед відвідуванням проктолога необхідна підготовка, про яку вам розкажуть адміністратори при запису на первинну консультацію.

У нашому центрі використовуються тільки сучасні і малотравматичні методики лікування, які дозволяють ефективно і безболісно допомогти нашим пацієнтам.

Методи лікування в проктології в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь»

 

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» застосовують тільки прогресивні і щадні методики лікування:

 • лігування латексними кільцями;

 • допплерівська дезартеризация HAL-RAR;

 • радіохвильове лікування апаратом «Сургитрон».

Лігування латексними кільцями – малотравматичний і безболісний спосіб видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів 1 – 3 стадії тяжкості. Сама процедура триває до 20 хвилин, не вимагає госпіталізації та наркозу. Реабілітація наших пацієнтів становить всього декілька днів, а через два тижні зовсім можна забути про проходження такого лікування.

 

Допплерівська дезартеризация HAL-RAR – унікальна технологія лікування геморою всього за один день для пацієнтів будь-якого віку. Без болі, наркозу, крововтрат, рецидивів. Одне з основних переваг даного лікування - мінімальний реабілітаційний період, який становить 1-2 дні. Тривалість самої процедури становить всього 30 - 40 хвилин. Враховуючи бажання наших пацієнтів, таке лікування ми можемо провести як під місцевою, так і під загальною анестезією.

 

Лікування апаратом «Сургитрон» застосовується при анальних тріщинах, кондиломах і папіломах. Малотравматичний метод лікування, без пошкодження навколишніх тканин, дозволяє повністю позбавитися від проблеми без болю і наркозу. Відсутній ряд ускладнень, пов'язаних з хірургічним лікуванням.

Переваги відділення проктології МЦ «Оксфорд Медікал»

Нас вибирають, тому що медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» - це:

 • висококваліфіковані фахівці;

 • багаторічний досвід лікарів;

 • сучасне обладнання;

 • ефективні та унікальні методи лікування;

 • амбулаторне лікування (без госпіталізації);

 • можливість проходження комплексного обстеження;

 • консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Крім того, на кожного пацієнта очікує увага медичного персоналу, індивідуальний план лікувальних заходів та медичних маніпуляцій. Записатися на консультацію лікаря-проктолога ви можете через форму на сайті або по телефону (0619) 46 60 00

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки