Проктологія

  Проктологія

  Захворювання прямої кишки - це обставини, за яких людина схильна відчувати дискомфорт, болючість і найголовніше - відчуття емоційного неспокою. Але це не привід уникати візиту до лікаря-проктолога. Навпаки, спеціаліст допоможе позбутись проктологічних захворювань та їх наслідків.

   

  В нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені та висококваліфіковані лікарі Вам допоможуть позбутися від таких захворювань заднього проходу і прямої кишки, незалежно від стадії і тяжкості:

  • геморою;

  • анального свербежу;

  • анальних тріщин;

  • поліпозу прямої кишки та інших патологій.

  Ці захворювання можуть спіткати людину будь-якого віку та статі, а за відсутності компетентного втручання медичних спеціалістів ці патології можуть прогресувати та викликати вторинні наслідки.

  КОНСУЛЬТАЦІЯ І ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА

  У нашому центрі ви можете пройти повне обстеження. Первинна консультація включає в себе: збір анамнезу, ректальний пальцевої огляд і відеодослідження прямої кишки.

  Своєчасний візит до проктолога дозволяє визначити характер захворювання, вчасно встановити точний діагноз і захистити себе від ускладнень виниклої проблеми. При комплексній діагностиці, наші фахівці, з високою точністю можуть виявити рак прямої кишки навіть на самій ранній стадії.

  Перед відвідуванням проктолога необхідна підготовка, про яку вам розкажуть адміністратори при запису на первинну консультацію.

  У нашому центрі використовуються тільки сучасні і малотравматичні методики лікування, які дозволяють ефективно і безболісно допомогти нашим пацієнтам.

  МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ В ПРОКТОЛОГІЇ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

   

  Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» застосовують тільки прогресивні і щадні методики лікування:

  • лігування латексними кільцями;

  • допплерівська дезартеризация HAL-RAR;

  • радіохвильове лікування апаратом «Сургитрон».

  Лігування латексними кільцями – малотравматичний і безболісний спосіб видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів 1 – 3 стадії тяжкості. Сама процедура триває до 20 хвилин, не вимагає госпіталізації та наркозу. Реабілітація наших пацієнтів становить всього декілька днів, а через два тижні зовсім можна забути про проходження такого лікування.

   

  Допплерівська дезартеризация HAL-RAR – унікальна технологія лікування геморою всього за один день для пацієнтів будь-якого віку. Без болі, наркозу, крововтрат, рецидивів. Одне з основних переваг даного лікування - мінімальний реабілітаційний період, який становить 1-2 дні. Тривалість самої процедури становить всього 30 - 40 хвилин. Враховуючи бажання наших пацієнтів, таке лікування ми можемо провести як під місцевою, так і під загальною анестезією.

   

  Лікування апаратом «Сургитрон» застосовується при анальних тріщинах, кондиломах і папіломах. Малотравматичний метод лікування, без пошкодження навколишніх тканин, дозволяє повністю позбавитися від проблеми без болю і наркозу. Відсутній ряд ускладнень, пов'язаних з хірургічним лікуванням.

  ПЕРЕВАГИ ВІДДІЛЕННЯ ПРОКТОЛОГІЇ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

  Нас вибирають, тому що медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» - це:

  • висококваліфіковані фахівці;

  • багаторічний досвід лікарів;

  • сучасне обладнання;

  • ефективні та унікальні методи лікування;

  • амбулаторне лікування (без госпіталізації);

  • можливість проходження комплексного обстеження;

  • консультації лікарів суміжних спеціальностей.

  Крім того, на кожного пацієнта очікує увага медичного персоналу, індивідуальний план лікувальних заходів та медичних маніпуляцій. Записатися на консультацію лікаря-проктолога ви можете через форму на сайті або по телефону (0619) 46 60 00

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  просп. Б. Хмельницького, 70;

  інформація про лікаря

  просп. Б. Хмельницького, 70;

  інформація про лікаря

  послуги Відділення ПроктологіяЦіна
  "Первинна консультація проктолога з комплексним обстеженням:відеоректоскопія (комп'ютерна відеодіагностіка прямої кишки);пальцеве дослідження прямої кишки;аноскопии (діагностика прямої кишки на глибину не більше 10 см.) " 250.00 грн
  Повторний прийом проктолога 150.00 грн
  Лікування геморою латексним лігуванням (ціна за видалення одного вузла) 2800.00 грн
  Курс лікування геморою латексним лігуванням (видалення всіх внутрішніх вузлів) + контрольні огляди лікаря 6200.00 грн
  Курс лікування комбінованого геморою (видалення внутрішніх, зовнішніх вузлів, поліпів і т.д) + контрольні огляди лікаря 9200.00 грн
  Лікування гемороїдальних вузлів і тріщини прямої кишки методом HAL-RAR 16700.00 грн
  Підготовка до ректальному обстеження (клізма) 200.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0619) 46 60 00

  відгуки
  01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

  відділення: Проктологія

  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом