записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні МЦ «Оксфорд Медікал»

(0619) 46 60 00
Замовити зворотній дзвінок

Акція!-30% на лікування ГЕМОРОЮ! Запис за тел.: 46 60 00

Ви знаходитесь на сайті Мелітопольської клініки

Вибрати інше місто
 
Проктологія
 

Проктологія

Захворювання прямої кишки - це обставини, за яких людина схильна відчувати дискомфорт, болючість і найголовніше - відчуття емоційного неспокою. Але це не привід уникати візиту до лікаря-проктолога. Навпаки, спеціаліст допоможе позбутись проктологічних захворювань та їх наслідків.

 

В нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» досвідчені та висококваліфіковані лікарі Вам допоможуть позбутися від таких захворювань заднього проходу і прямої кишки, незалежно від стадії і тяжкості:

 • геморою;

 • анального свербежу;

 • анальних тріщин;

 • поліпозу прямої кишки та інших патологій.

Ці захворювання можуть спіткати людину будь-якого віку та статі, а за відсутності компетентного втручання медичних спеціалістів ці патології можуть прогресувати та викликати вторинні наслідки.

Консультація і первинний огляд проктолога

У нашому центрі ви можете пройти повне обстеження. Первинна консультація включає в себе: збір анамнезу, ректальний пальцевої огляд і відеодослідження прямої кишки.

Своєчасний візит до проктолога дозволяє визначити характер захворювання, вчасно встановити точний діагноз і захистити себе від ускладнень виниклої проблеми. При комплексній діагностиці, наші фахівці, з високою точністю можуть виявити рак прямої кишки навіть на самій ранній стадії.

Перед відвідуванням проктолога необхідна підготовка, про яку вам розкажуть адміністратори при запису на первинну консультацію.

У нашому центрі використовуються тільки сучасні і малотравматичні методики лікування, які дозволяють ефективно і безболісно допомогти нашим пацієнтам.

Методи лікування в проктології в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь»

 

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» застосовують тільки прогресивні і щадні методики лікування:

 • лігування латексними кільцями;

 • допплерівська дезартеризация HAL-RAR;

 • радіохвильове лікування апаратом «Сургитрон».

Лігування латексними кільцями – малотравматичний і безболісний спосіб видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів 1 – 3 стадії тяжкості. Сама процедура триває до 20 хвилин, не вимагає госпіталізації та наркозу. Реабілітація наших пацієнтів становить всього декілька днів, а через два тижні зовсім можна забути про проходження такого лікування.

 

Допплерівська дезартеризация HAL-RAR – унікальна технологія лікування геморою всього за один день для пацієнтів будь-якого віку. Без болі, наркозу, крововтрат, рецидивів. Одне з основних переваг даного лікування - мінімальний реабілітаційний період, який становить 1-2 дні. Тривалість самої процедури становить всього 30 - 40 хвилин. Враховуючи бажання наших пацієнтів, таке лікування ми можемо провести як під місцевою, так і під загальною анестезією.

 

Лікування апаратом «Сургитрон» застосовується при анальних тріщинах, кондиломах і папіломах. Малотравматичний метод лікування, без пошкодження навколишніх тканин, дозволяє повністю позбавитися від проблеми без болю і наркозу. Відсутній ряд ускладнень, пов'язаних з хірургічним лікуванням.

Переваги відділення проктології МЦ «Оксфорд Медікал»

Нас вибирають, тому що медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» - це:

 • висококваліфіковані фахівці;

 • багаторічний досвід лікарів;

 • сучасне обладнання;

 • ефективні та унікальні методи лікування;

 • амбулаторне лікування (без госпіталізації);

 • можливість проходження комплексного обстеження;

 • консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Крім того, на кожного пацієнта очікує увага медичного персоналу, індивідуальний план лікувальних заходів та медичних маніпуляцій. Записатися на консультацію лікаря-проктолога ви можете через форму на сайті або по телефону (0619) 46 60 00

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки