Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування тріщин прямої кишки в Мелітополі

Анальна тріщина є доволі поширеним захворюванням. Воно знаходиться на третьому місці серед відомих проктологічних патологій, і згідно зі статистикою, на неї страждають 11,7% всіх людей. Поступається за поширеністю виключно геморою та коліту, тому про цю хворобу можна надати багато важливих фактів. Як стверджують фахівці, за масштабами анальна тріщина – це доволі невелика проблема, проте вона насправді заважає людині жити звичайним життям. Коли хворий нарешті проходить ретельне лікування, він відчуває значне полегшення, оскільки може повернутися до комфортного життя – без болю та дискомфорту. Захворювання дуже часто супроводжується неприємними наслідками, зокрема, їх непокоїть сильний біль, спазми, кров’яні виділення з ануса. Також анальна тріщина може стати причиною регулярного запору. 

Спеціалісти зазначають, що гостра (свіжа) анальна тріщина має доволі щільну форму та відрізняється наявністю рівного та гладкого краю. Дном цього елементу є м'язова тканина сфінктера. Якщо не починати лікування одразу, то з часом трапляється так, що дно та краї анальної тріщини починають покриватися грануляціями, потім з’являється ще й така проблема, як фібринозний наліт.

Здебільшого, люди не бажають звертатися одразу до лікаря. Вони до останнього не визнають глибину проблеми, оскільки навіть не уявляють, як про неї розповісти. За статистикою, якщо хворий понад місяць не лікує анальну тріщину, то вона розростається та ущільнюється. Тканини ще більше страждають, починають навіть з’являтися горбки. У найгіршому випадку все це може взагалі перетворитися на фіброзний поліп.

Чому з’являється анальна тріщина?

Варіантів утворення дефекту ануса існує багато, оскільки кожен випадок унікальний.

Виділяють такі основні причини:

  • зміни в кровопостачанні анального отвору;

  • хронічне захворювання відділу шлунку;

  • індивідуальне неправильне анатомічне розташування прямої кишки;

  • сторонні тіла, які потрапили в анальний канал.

Спеціалісти зазначають, що переважно така проблема, як виникнення анальної тріщини, з’являється у людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Оскільки більша частина дня у них проходить у сидячому положенні, то на ділянці прямої кишки починає утворюватися застій. Ось чому потрібно рухатися, гуляти або займатися спортом, якщо через роботу або навчання людина дуже часто сидить за столом. Також травма анального отвору може стати причиною розвитку тріщини. У будь-якому разі слід одразу звертатися до фахівця за професійною допомогою. Це далеко не весь перелік причин, через які може проявитися хвороба. 

Існує декілька стадій розвитку анальної тріщини й кожна з них має індивідуальні симптоми. 

Ознаки гострої форми хвороби

Характеристика гострої форми захворювання:

  • регулярне відчуття болю у задньому проході;

  • невеликі кровотечі під час дефекації;

  • спазми;

  • тяжкий акт дефекації.

Симптоматика хронічної стадії 

Анальна тріщина може бути ще й хронічною. У такому разі людина також буде відчувати біль у задньому проході, проте він має  більш регулярний та сильніший характер. При запорах спостерігаються сильні кровотечі з заднього проходу, які важко не помітити. Ще хронічне захворювання можна виявити через наявність гною, який регулярно виділяється через анус. Також відомо, що хворі, які знають про свою проблему, довгий час навмисно затримують дефекацію, оскільки не бажають відчувати біль, й тому спеціалісти цей процес іменують як страх перед стільцем або копрофобія. 

Чому слід негайно звертатися до лікаря

Якщо ви виявили в себе хоча б два симптоми, то не слід зволікати з діагностикою. Необхідно звернутися по допомогу до спеціаліста. Медичний центр «Оксфорд Медікал Мелітополь» готовий допомогти абсолютно кожному пацієнтові. Не варто лікуватися самостійно, доводити захворювання до останньої стадії, оскільки тоді одужання навіть під наглядом найкращого лікаря буде доволі складним. 

Анальна тріщина може викликати:

  • коліт;

  • сильні спазми анального сфінктера;

  • простатит;

  • кровотечі;

  • свищ прямої кишки;

  • гострий парапроктит.

Якщо звернутися за допомогою на ранній стадії, то є великі шанси на швидке одужання та навіть уникнення операційного втручання. Сучасні проктологи використовують інноваційні підходи та ефективні терапевтичні препарати, завдяки чому зовсім не потрібно лягати під ніж. Спеціалісти медичного центру назначають пацієнтам ексклюзивні препарати, які розробляє компанія «Проктолайн». Якщо орієнтуватися на практичні показники, то майже 90% пацієнтів, які обрали саме такий спосіб лікування, залишилися задоволеними отриманими результатами. 

Якщо виявиться, що стадія захворювання вже хронічна, то потрібно буде відійти від стандартних консервативних методів лікування та обрати хірургічний спосіб. У такому випадку це єдиний варіант для подолання проблеми, але пацієнтові слід бути готовим до того, що таке втручання може супроводжуватися болісними відчуттями, запальними процесами, інфекціями та іншими післяопераційними ускладненнями. При своєчасному зверненні  за допомогою такої симптоматики можна легко уникнути. 

Особливості застосування апарату Сургітрон

Одним з сучасних методів малоінвазивного та ретельного лікування тріщин прямої кішки є застосування радіохвильового апарату «Сургітрон».

Слід зазначити низку переваг даної методики, до яких відносяться відсутність больових відчуттів, запалювальних процесів та запобігання появі післяопераційних набряків. До того ж апарат забезпечує максимально швидке та майже безболісне одужання. 

Особливістю застосування апарату є відсутність будь-яких рубців або шрамів та дотримання умов повної стерильності, що ефективно запобігає появі ускладнень. Тільки уявить, що методика проводиться навіть без застосування загального наркозу. Перед початком процедури пацієнт отримує лише місцеву анестезію та  заспокійливі засоби.

Безліч задоволених результатами лікування у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» пацієнтів залишають позитивні відгуки та рекомендації для тих, хто ще не наважився позбутися цієї проблеми. Закликаємо вас не гаяти дорогоцінного часу та подбати про власне здоров'я. 

Наші кваліфіковані фахівці зможуть допомогти вам забути про біль назавжди.

Записуйтесь на консультацію проктолога за телефоном:  (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Хірург: Ковальчук Сергій Миколайович

інформація про лікаря

1979 р. - Кримський державний медичний інститут.

1994 р. - Запорізький ГИДУВ "Актуальні питання організації охорони здоров'я", 25 років на посаді завідувача хірургічним відділенням №1 Міської лікарні №1.

показати повний текст
Лікар хірург-проктолог: Грабко Євген Вікторович
Грабко Євген Вікторович Лікар хірург-проктолог
Лікар хірург-проктолог: Грабко Євген Вікторович
Грабко Євген ВікторовичЛікар хірург-проктолог

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

2000 р. - закінчив Запорізький державний медичний університет.

2000-2002 р. - Лікар-інтерн кафедри хірургії та проктології Запорізького інституту удосконалення лікарів на базі хірургічного відділення 9-ї міської клінічної лікарні, м.Запоріжжя.

2002 р. - Запорізький інститут удосконалення лікарів, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".

2002-2006 р. - Лікар-хірург поліклінічного відділення Андріївської ЦРЛ.

2004 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".

2006-2008 р.- завідувач хірургічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ.

2008 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, кафедра хірургії та проктології.

З 2008 р. - Лікар-проктолог клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки




Анна 06-09-2020 Спасибо Евгению Викторовичу! За назначенное лечение, моральную поддержку! Он очень помог мне!! Легкой Вам работы!!!

відділення: Проктологія

Марина 01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом