Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лікування анального свербежу в Мелітополі

Існує безліч причин виникнення з різних джерел. Наприклад, ідіопатичний свербіж з'являється без явних специфічних причин унаслідок зниження тонусу сфінктера. Невелика кількість слизу попадає на шкіру періанальної області, як наслідок виникає подразнення.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ

Серед основних причин:

  • аноректовагінальні захворювання;

  • геморой;

  • анальні тріщини та нориці;

  • гострі кондиломи;

  • дисфункція сфінктера;

  • пухлини;

  • вагінальний секрет та інші.

Анальне свербіння може спричинити й контактний дерматит. Його джерелами є місцеве застосування мазей, дезодорантів, порошків, мила, алергічні реакції та інше. Небезпечні також інфекції – грибки (Candida) та бактерії (розчісування), а також різні паразити – короста, E.Vermicularis.

Поширена причина виникнення сверблячки в задньому проході – дерматологічні захворювання (псоріаз, себорейний дерматит, атопічна екзема, плоский лишай та багато інших) та системні захворювання (цукровий діабет, захворювання печінки).

Особиста гігієна, теплота та вологість, неправильне харчування – всі ці фактори можуть стати причиною виникнення свербіння в задньому проході.

Залежно від причини хвороби призначається відповідне лікування. У медцентрі "Оксфорд Медікал Мелітополь" ви можете отримати консультацію досвідчених фахівців, пройти обстеження та виявити дійсні причини анальної сверблячки.

ЛІКУВАННЯ АНАЛЬНОГО свербіння в першу чергу спрямоване на усунення причин, а не симптомів захворювання. І воно повністю залежить від стадії захворювання і тяжкості перебігу. Враховуються також індивідуальні особливості кожного організму.

Запорука ефективного лікування та успішного одужання – грамотно підібрана методика. Додайте до цього сучасне обладнання та досвід висококваліфікованих фахівців – і це вже 100% гарантія повного позбавлення неприємних проблем. 

У жодному разі не займайтеся самолікуванням! Рекламовані препарати позбавлять Вас симптомів, і дадуть лише тимчасове полегшення. До того ж запущені форми захворювань призводять до різних ускладнень: екзем, кровотеч, виразок, переходу захворювання на хронічну стадію.

Виявивши у себе хоча б перші знаки даного захворювання - відразу ж звертайтеся до лікаря. Фахівці клініки "Оксфорд Медікал Мелітополь" знають, як Вам допомогти!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Анна 06-09-2020 Спасибо Евгению Викторовичу! За назначенное лечение, моральную поддержку! Он очень помог мне!! Легкой Вам работы!!!

відділення: Проктологія

Марина 01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом