Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Лігування латексними кільцями в Мелітополі

Видалення гемороїдальних вузлів з розвитком сучасних методів та засобів перестало бути складною та болісною процедурою. Щобільше, в умовах сучасної проктології така операція займає всього кілька хвилин, а пацієнт практично не відчуває жодних неприємних відчуттів.

Досвідчені лікарі МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» компетентно запевняють, що життя без геморою можливе. Це досягається застосуванням процедури лігування геморою латексними кільцями. Така операція проводиться кваліфікованими проктологами в комфортних амбулаторних умовах з використанням сучасного обладнання.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЛІГУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Для цієї операції використовується лігатор механічного або вакуумного типу. У першому випадку латексне кільце закріплюється біля основи гемороїдального вузла, пережимаючи тим самим його ніжку, сполучену зі шкірою та підшкірною тканиною. При використанні вакуумного лігатора під низьким тиском проводиться відсмоктування геморою з наступною фіксацією латексним кільцем.

Цей метод забезпечує щільне здавлення ніжки геморойної освіти, при цьому перетискаються і кровоносні судини, що забезпечують постачання поживних речовин до основи геморойної шишки. При дії латексних кілець харчування припиняється. Через кілька днів сам вузол починає атрофуватися і ще через деякий час відторгається під час акту дефекації.

ПЕРЕВАГИ ЛІГУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Головна перевага цього в тому, що пацієнту вдається уникнути стаціонарного лікування та хірургічного втручання. При цьому під час операції, яка триває 10-15 хвилин, залежно від обладнання, що використовується, пацієнт не відчуває жодного болю.

Ще одна перевага методу лігування - це безповоротне видалення геморою. Після операції виключаються рецидиви, а місці знаходження геморойного вузла залишається лише незначний рубець з новоутвореної шкіри. 

Відразу після процедури лігування пацієнт може повернутися до звичного способу життя.

Недоліком даного лікування є те, що при наявності декількох гемороїдальних вузлів, можна лікувати тільки по одному з проміжком між процедурами 2-3 тижні.

Ефективності лігування латексними кільцями та тривалому стійкому ефекту його застосування сприяє використання проктологами МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» високопродуктивного лікувального обладнання, а також їх багаторічний досвід та високий ступінь кваліфікації кожного лікаря.

Мешканці Мелітополя можуть записатися на консультації проктолога та для проходження процедури лігування латексними кільцями у МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Мелітополі: (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург: Ковальчук Сергій Миколайович

інформація про лікаря

1979 р. - Кримський державний медичний інститут.

1994 р. - Запорізький ГИДУВ "Актуальні питання організації охорони здоров'я", 25 років на посаді завідувача хірургічним відділенням №1 Міської лікарні №1.

показати повний текст
Лікар хірург-проктолог: Грабко Євген Вікторович
Грабко Євген Вікторович Лікар хірург-проктолог
Лікар хірург-проктолог: Грабко Євген Вікторович
Грабко Євген ВікторовичЛікар хірург-проктолог

просп. Б. Хмельницького, 70;

інформація про лікаря

2000 р. - закінчив Запорізький державний медичний університет.

2000-2002 р. - Лікар-інтерн кафедри хірургії та проктології Запорізького інституту удосконалення лікарів на базі хірургічного відділення 9-ї міської клінічної лікарні, м.Запоріжжя.

2002 р. - Запорізький інститут удосконалення лікарів, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія".

2002-2006 р. - Лікар-хірург поліклінічного відділення Андріївської ЦРЛ.

2004 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".

2006-2008 р.- завідувач хірургічним відділенням Куйбишевської ЦРЛ.

2008 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, кафедра хірургії та проктології.

З 2008 р. - Лікар-проктолог клініки "Оксфорд Медікал".

показати повний текст

відгуки
Анна 06-09-2020 Спасибо Евгению Викторовичу! За назначенное лечение, моральную поддержку! Он очень помог мне!! Легкой Вам работы!!!

відділення: Проктологія

Марина 01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом