Терапія

  Терапія

  Терапія-це розділ медицини, який спеціалізується на профілактиці, а також сучасних методах лікування захворювань внутрішніх органів.

  Лікар-терапевт здійснює діагностику захворювань і загальне клінічне обстеження. На підставі анамнезу і клінічної картини він встановлює оптимальну схему лікування, в процесі лікування пацієнта контролює стан хворого, також контролює призначене лікування. При необхідності призначає додаткові обстеження у суміжних спеціалістів. Найчастіше повне одужання пацієнта залежить безпосередньо від лікаря-терапевта.

  КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ТЕРАПЕВТА

  Група терапевтичних, незаразних захворювань - одна з найпоширеніших. Вони виникають практично у кожної людини, незалежно від віку і статі, від соціальних умов і професійної діяльності. Терапевтичні патології дуже часто зустрічаються у дітей і людей з ослабленим імунітетом.

  Приводом звернутися до лікаря-терапевта можуть служити такі ознаки нездужання, як:

  • загальне нездужання;
  • слабкість;
  • хронічна втома;
  • дискомфорт в області шлунково-кишкового тракту;
  • серцево-судинної системи;
  • неприємні і хворобливі відчуття в районі нирок;
  • при перших симптомах ГРВІ.

  Самолікування може призвести до ряду ускладнень, які часом дуже важко піддаються лікуванню, а часом і вимагають хірургічного втручання. Терапевт МЦ "Оксфорд Медікал Мелітополь» - універсальний фахівець для вирішення різних проблем зі здоров'ям!

  Ми пропонуємо діагностику та лікування терапевтичних захворювань високого рівня. Фахівці нашого медичного центру лікують не тільки симптоми захворювання, а усувають причину його виникнення, а також сприяють усуненню наслідків хвороби. МЦ "Оксфорд Медікал Мелітополь" пропонує ефективне і безпечне лікування.

  ЛІКУВАННЯ В ТЕРАПІЇ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

  Доктора терапевтичного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» нададуть своєчасну допомогу, проведуть компетентні консультації щодо профілактики захворювань і усунення їх наслідків. Також у випадку розвитку патологій буде визначено максимально результативний курс лікування на основі результатів діагностики.

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мелітополь» є власна діагностична лабораторія, сучасні пристрої та обладнання для якісної діагностики. При цьому пацієнту не доведеться витрачати час для проходження процедур - в МЦ «Оксфорд Медікал» є можливість підібрати зручний графік відвідування лікаря і для діагностичних обстежень.

  За участю фахівців високої кваліфікації тут швидко і точно виявляються і лікуються:

  • захворювання респіраторної системи;
  • серцево-судинні патології;
  • розлади шлунково-кишкового тракту;
  • лікування алергічних реакцій та отруєнь;
  • патології обміну речовин.

  Крім того, в комфортних умовах МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь здійснюється допоміжне лікування при хронічних формах хвороб, проводиться симптоматична терапія та фізіотерапевтичні процедури. Цьому сприяє наявність у медичного центру сучасного лікувального обладнання.

  Висококваліфіковані лікарі нашого центру допоможуть знизити кількість захворювань і поліпшити рівень здоров'я кожного члена вашої родини.

  Довіривши своє здоров'я нашим компетентним лікарям терапевтичного відділення, ви отримуєте якісну діагностику і грамотне лікування. Не відкладайте своє здоров'я «на завтра», зверніться за спеціалізованою допомогою до фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь».

  Записатися на прийом до терапевта можна у адміністраторів медичного центру «Оксфорд Медікал» за телефонами в Мелітополі: 0619 46 60 00, 067 34 3 43 97

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  просп. Б. Хмельницького, 70;

  інформація про лікаря

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом