УЗД печінки

Печінка виконує ряд важливих функцій в організмі - ця важлива залоза відповідає за якість і інтенсивність процесу травлення. Допомагає їй у цьому жовчний міхур, який виділяє свій секрет для повноцінної переробки їжі.

Ці два органи нерозривно пов'язані між собою фізіологічно та анатомічно. І розлади в роботі одного з них можуть негативно позначитися на функціональності іншого. Саме з метою запобігання ймовірних патологій проводиться УЗД печінки, а також ультразвукова діагностика жовчного міхура.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД ПЕЧІНКИ І ЖОВЧНОГО МІХУРА

Ультразвукове обстеження печінки проводиться за призначенням лікаря, що проводить клінічний огляд або лікування пацієнта. Приводом для ультразвукового дослідження найчастіше стають незадовільні аналізи, поява хворобливих відчуттів в області правого підребер'я. Крім цього, проводити УЗД печінки і жовчного міхура рекомендується в таких обставинах:

 • виникнення оперізують болю в середній частині тулуба;
 • поява набряклості з боку правих ребер;
 • поява великих вогнищ з висипаннями алергічного характеру на тілі;
 • яскраво виражена жовтяничність видимих слизових оболонок, кон'юнктиви ока.

Багато захворювання печінки характеризуються появою в роті присмак гіркоти, що також служить показанням для проходження ультразвукової діагностики. Приводом для УЗД жовчного міхура і печінки також може служити обстеження з профілактичною метою. В цьому випадку необов'язково мати направлення від лікаря - УЗД проводиться за ініціативою самого пацієнта.

ЩО ВИЯВЛЯЄ УЗД ПЕЧІНКИ

Це обстеження вважається комплексним і універсальним. Відбиті від хворих тканин ультразвукові хвилі дають ясне уявлення про морфологічному стані органів і тканин, про анатомічних аномаліях.

Методом ультразвукової діагностики визначається розташування печінки щодо інших органів, встановлюються її розміри, консистенція.

При проведенні УЗД печінки виявляються такі небезпечні захворювання, як:

 • цироз печінки;
 • хронічний гепатит;
 • злоякісні пухлини;
 • гемангіома;
 • кіста;
 • травматичні пошкодження;
 • метастази;
 • патології жовчних протоків.

Одночасно з тим виявляється ожиріння печінки при порушеному обміні речовин, а також аутоімунні захворювання, патології, викликані дією радіаційного фону.

ПЕРЕВАГИ УЗД ПЕЧІНКИ

Цей метод вважається одним з найбільш продуктивних і точних. Цей пріоритет доповнюється тим, що УЗД не має абсолютно ніякої подразнювальної дії, не викликає інтоксикацій,та інших негативних наслідків. Метод УЗД не супроводжується шкідливим ізотопним випромінюванням. Внаслідок цього ультразвукова діагностика може застосовувати багаторазово до повноцінного встановлення діагнозу або до моменту одужання пацієнта.

До того ж - це одна з найдешевших діагностичних процедур, доступна всім категоріям пацієнтів. Проходження ультразвукового обстеження можливо в амбулаторних умовах і займає всього 20-30 хвилин. При цьому пацієнт відразу ж отримує розшифрований результат.

Жителі Мелітополя можуть пройти ультразвукове обстеження у медичному центрі «Оксфорд Медікал», де встановлено сучасне високоточне діагностичне обладнання. Для проведення УЗД печінки і жовчного міхура тут використовуються сучасні апарати нового покоління.

А процес дослідження проводять досвідчені і кваліфіковані лікарі. Вони виявляють індивідуальний підхід до кожного пацієнта і уважно ставляться до всіх скарг, не залишаючи їх без уваги.

Записатися на проходження УЗД печінки та жовчного міхура у МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Мелітополі: 466 000

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом