УЗД шийки матки

Ультразвукове дослідження шийки матки частіше є частиною комплексного обстеження самої матки та її придатків. Ця процедура може проводитися з профілактичною метою, а також з метою контролю процесу вагітності, для підтвердження первинного діагнозу з патологій репродуктивної системи.

УЗД шийки матки рекомендується проводити всім особам жіночої статі у віці від 16 років і старше. Особливо важливо проходити цю процедуру жінкам репродуктивного віку.

ЩО ТАКЕ УЗД ШИЙКИ МАТКИ ТА ПОКАЗАННЯ ДО ОБСТЕЖЕННЯ

Цей метод діагностики дозволяє доповнити відомості щодо підозр на захворювання статевих органів, встановлюваних при клінічному огляді. УЗД передбачає виявлення морфологічних відхилень, порушень фізіології матки і сприяє виявленню патологій тканин.

Крім того, за допомогою ультразвукової діагностики шийки матки вдається діагностувати захворювання на ранніх стадіях, які не проявляються видимими симптомами.

Показаннями для проведення УЗД шийки матки можуть служити:

  • збої в менструальному циклі;
  • тривале лікування репродуктивної системи;
  • порушення і збільшення частоти актів сечовипускання;
  • набряклість нижніх кінцівок;
  • рясні виділення з піхви поза періоду менструації;
  • болючі відчуття під час статевого акту;
  • кровоточивість під час інтимної близькості;
  • болючі відчуття без видимих причин у нижній частині живота.

Крім того, проводяться планові ультразвукові обстеження, частота яких рекомендовано не рідше двох разів протягом року. УЗД шийки матки також проводиться при оформленні на роботу, при плануванні вагітності.

ЩО ВИЯВЛЯЄ УЗД ШИЙКИ МАТКИ

Методом ультразвукової діагностики виявляється анатомічне розташування самої матки, її шийки і придатків. Крім того, під час УЗД виявляється контур шийки матки, її пропорції, а також наявність доброякісних або злоякісних новоутворень, кісти, абсцеси.

При регулярному проведенні УЗД шийки матки вдається на ранніх стадіях виявити збільшення обсягів реґіонарних лімфовузлів, що може свідчити про зародження ракових клітин в організмі.

У період вагітності і напередодні пологів за допомогою ультразвукової діагностики встановлюється стан цервікального каналу, розширення внутрішнього маткового зіва. Цим же методом підтверджуються або спростовуються припущення щодо розвитку ерозій в матці і наявність запального вогнища.

ПЕРЕВАГИ УЗД ШИЙКИ МАТКИ

Цей метод діагностики вважається одним з найбільш точних і коректних, так як дозволяє досліджувати сам орган і прилеглі тканини навіть при їх важкодоступному місці.

Ультразвукова діагностика є безпечним методом, що дозволяє багаторазово проводити дослідження, не піддаючи ніякі частини організму ризику отримати опромінення, або іншим чином впливаючи на нього. З цієї ж причини УЗД шийки матки може проводитися пацієнткам з різним діагнозом без обмежень, більше того - УЗД може проводитися на різних стадіях хвороби.

Процедура є безболісною і недорогою. Мешканки Мелітополя можуть пройти її в медичному центрі «Оксфорд Медікал» під керівництвом компетентних та досвідчених лікарів. Для проведення цієї процедури використовуються сучасні апарати УЗД нового покоління з високою точністю діагностики.

А в самому медичному центрі створені комфортні умови для УЗ діагностики з гарантією конфіденційності та індивідуальним підходом до кожної пацієнтки. Записатися на УЗД шийки матки можна в МЦ «Оксфорд Медікал» по телефону в Мелітополі: 466 000

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом