Шановні відвідувачі, наразі медичний центр не працює

Радіохвильова хірургія в Мелітополі

Геморой - це захворювання, яке крім характерних болів та дискомфорту при його прогресуванні супроводжується і не завжди комфортним лікуванням. Хірургічні методи можуть викликати біль, а консервативна медикаментозна терапія вимагає тривалого часу.  

Достойною альтернативою традиційному лікуванню геморою став метод радіохвильового лікування з використанням унікального за принципом дії апарату «Сургітрон».

СУТЬ МЕТОДУ РАДІОХВИЛЬОВОЇ ХІРУРГІЇ 

Цей метод відрізняється універсальністю застосування - він демонструє високу ефективність не тільки в лікуванні геморою, але і при розв'язанні інших проблем у проктології, дерматології та гінекології.   

Технологія використання апарату Сургітрон заснована на впливі радіохвиль на м'які тканини. При цьому за допомогою хвиль різного діапазону та частоти проводиться нетравматичний поділ тканин та подальша їх коагуляція.

Принцип дії цієї технології передбачає розподіл тканин без втрати крові внаслідок впливу радіочастотних хвиль на клітини тканини. У процесі контакту продукується теплова енергія, під впливом якої відбувається випаровування рідких клітин. Це спричиняє розшарування тканини.

При припиненні впливу радіохвилями клітини, що залишилися, вступають у процес регенерації. Внаслідок чого відбувається з'єднання стінок утвореного просвіту та коагуляція тканини.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ РАДІОЗОНДОВИМ МЕТОДОМ

Оскільки ця технологія відрізняється універсальністю, вона може бути використана у комплексному застосуванні для лікування кількох патологічних новоутворень гінекологічного характеру, усунення дерматологічних дефектів та проктологічних захворювань.

Найчастіше метод радіохвильового лікування практикується за таких патологій:

  • тріщини прямої кишки;

  •  геморой що прогресує;

  • доброякісні та злоякісні новоутворення;

  • кондиломи та папіломи.

Не рекомендується проводити радіохвильову терапію жінкам під час вагітності.

ПЕРЕВАГИ РАДІОХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ

Цей метод усунення проблем у проктології, гінекології та дерматології має явні пріоритети у порівнянні з іншими технологіями та засобами. Його відмінність - висока ефективність. До 90% всіх пацієнтів повністю одужують після операції з радіохвильовим лікуванням.

  • операція проводиться лише один раз та супроводжується швидким періодом одужання;

  • метод має комплексний вплив, надаючи дезінфекційний вплив у галузі проведення операції;

  • під час проведення радіохвильової операції виключається ризик кровотечі;

  • метод абсолютно безболісний;

  • після операції не залишаються шрами та рубці.

Крім того, серед переваг радіохвильової терапії - відсутність рецидивів, швидка реабілітація протягом 4-5 днів і так само швидке загальне одужання протягом двох тижнів.

Пройти радіохвильове лікування можна в МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь» за участю досвідчених та висококваліфікованих лікарів. Тут встановлені найдоступніші тарифи на проведення радіохвильових операцій. А кожному пацієнту гарантовано надаються комфортні умови, повна конфіденційність та забезпечується індивідуальна увага медичного персоналу. Записатися на радіохвильове лікування можна в МЦ «Оксфорд Медікал» у Мелітополі за телефоном: (067) 343 43 97.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Анна 06-09-2020 Спасибо Евгению Викторовичу! За назначенное лечение, моральную поддержку! Он очень помог мне!! Легкой Вам работы!!!

відділення: Проктологія

Марина 01-02-2018 Спасибо огромное Евгению Викторовичу, лечение прошла легко, даже на работу выходила. Если б знала раньше, что можно без операции обойтись, давно бы пришла.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом