Біоревіталізація шкіри

Біоревіталізація шкіри МелітопольЗ віком шкіра втрачає свою пружність і привабливість. І ніякі, навіть найкращі креми не рятують від зморшок. До хірургічних процедур вдаватися страшно, адже можна нашкодити здоров'ю. А миритися з в'ялістю шкіри не хочеться. У цьому випадку прийде на допомогу біоревіталізація – природне зволоження і омолодження шкіри. Ця методика є безболісним способом омолодження, який уповільнює процеси старіння.

Ми гарантуємо, що результати біоревіталізації перевершать по ефективності дію будь-якого професійного косметологічного крему!

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Під час біоревіталізації під шкіру вводяться препарати, нестача яких в організмі і призводить до стягнутості, сухості шкіри, її загального старіння.

Ін'єкції біоревіталізації стимулюють вироблення в клітинах власних еластину і колагену, які природним чином допомагають зберегти еластичність і пружність шкіри. При тому в організмі відбуваються природні процеси, які не супроводжуються хворобливими наслідками. Вироблення колагену та інших натуральних компонентів відбувається без хірургічного втручання і без додаткових дієт і складних процедур.

З віком, природне кількість корисних речовин, які виробляє організм, зменшується під впливом стресових чинників та способу життя. Але тепер завдяки біоревіталізації можна заповнити дефіцит цієї корисної речовини в організмі, а, значить, і продовжити молодість.

Сама процедура проводиться під контролем досвідчених і висококваліфікованих лікарів МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь», які працюють у відділенні естетичної медицини. В їх розпорядженні є сучасні засоби, обладнання і препарати, що сприяють досягненню ефекту молодості і здоров'я без складних операцій і дорогих медикаментів.

ПЕРЕВАГИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ ШКІРИ

Дана процедура ставить перед собою досягнення одночасно кількох практичних цілей. Крім естетичного ефекту, біоревіталізація дозволяє поліпшити якість обмінних процесів в шкірі, а також:

  • надає шкірі пружність;
  • надає їй еластичність;
  • допомагає позбутися від зморшок і складок.

Як наслідок впливу корисних компонентів у шкірі відбуваються процеси, завдяки яким сповільнюється процес старіння і зберігається природна структура.

При цьому пацієнт не відчуває больових і дискомфортних ознак. При проведенні процедури біоревіталізації виключається ризик негативних наслідків і ускладнень. Зважаючи на гарантію безпеки, ця процедура може застосовуватися відносно осіб, що страждають різними захворюваннями.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МЕЛІТОПОЛЬ»

За участю досвідчених і висококваліфікованих лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» процедура біоревіталізації допоможе:

  • позбутися від зморшок на обличчі і в зоні декольте;
  • підвищити тонус і пружність шкіри;
  • поліпшити колір і зволожити шкіру;
  • прибрати темні кола під очима;
  • позбутися від в'ялості на різних частинах тіла.

Результат помітний вже після першої процедури. Але стійким і явно вираженим ефект стає після курсу з трьох-чотирьох процедур. Курс рекомендується повторювати раз в рік, і, за рекомендацією лікаря, можливі 1-2 підтримуючі процедури. Біоревіталізація не має протипоказань, не залишає шрамів, не змінює зовнішність. 

В МЦ «Оксфорд Медікал Мелітополь»» Вам допоможуть дізнатися більше про біоревіталізації і запишуть на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога. А компетентні рекомендації лікарів відділення естетичної медицини допоможуть надалі підтримувати досягнутий ефект.

Записатися на прийом до лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал Мелітополь» можна у адміністратора установи по телефону (0619) 466-000.

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом